Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem erősödő teszt, hasi görcs...

Nem erősödő teszt, hasi görcs és rózsaszínes hüvelyváladék?

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken kellett volna megjönnie, de késik. A teszt pozitív, többet is csináltam, de mind csak halvány és nem erősödik a tesztcsík. A kimaradt menzesz napja óta rózsaszínes folyásom van, ami nem erős és nem is folyamatos, de minden nap tapasztalom. Mellette erősebb alhasi görcsöket tapasztalok, szintén nem folyamatosan, de napjában többször.


Orvoshoz két hét múlvára kaptam időpontot, a kérdésre, hogy mi lehet az ok a tünetekre, csak annyit mondtak, hogy amíg nem dől belőlem a vér, vagy nincsen olyan görcsöm és nem szédülök annyira, hogy felkelni sem tudok, addig nincs baj és menjek két hét múlva.


Első terhességemnél nem volt ilyen. Ott semmi tünetem nem volt, a teszt végig erős két csíkos volt, szóval nem igazán van tapasztalatom, hogy ezek normális tünetek vagy van valami gond.


Lehet valami baj, ha igen akkor mi? Vagy ez teljesen normális?


2022. jan. 13. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Nem teljesen normális, de nem is biztosan tragédia.

A nem erősödő teszt nem feltétlenül gond, nekem sem erősödött, mégis baba lett a vége.

A rózsaszínes folyás és a görcsök aggasztóbbak. Lehet progeszteron hiány. Amit tenni tudsz, az az, hogy pihensz, és magnéziumot iszol. Én azért kérnék másik dokihoz időpontot, ha kell a progeszteron, akkor az jó volna minél hamarabb.

2022. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
6 napig nem erősödött, majd megjött.
2022. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai gyanús. Nekem többször volt és így kezdődött. Nézesd meg, amint tudod egy másik dokinál, már csak azért is, hogy feleslegesen ne éld bele magad. Ha meg progeszteron hiány, akkor meg időben mész legalább.
2022. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!