Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez gondot jelenthet?

Ez gondot jelenthet?

Figyelt kérdés

11 hetes kismama vagyok. Pár napja, amikor pisilni mentem, fura szagot éreztem. Nem mondanám kifejezetten büdösnek, csak fura, nem éreztem még eddig ilyet. A vizeletem nem büdös, a bugyit/betétet is megszagoltam, de nem éreztem rajta semmit. Ma megtöröltem magam pisilés előtt is, éreztem hogy van egy kis folyásom. Színtelen, de van egy enyhe szaga. Ez normális lehet, vagy utalhat valami gondra? Egyéb tünetem nincs, hacsak nem a gyakori pisilés, van hogy felállok a wcről és 10 perc múlva már megint tudnék pisilni.


Az orvosom szabin van, azt mondta hogy végszükség esetén kereshetem. Február elején megyek hozzá a 12 hetes uh után, akkor jön vissza szabiról.

Jövő héten megyek védőnőhöz, bár gondolom ő sokat nem tud segíteni ezen.


2022. jan. 14. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A bővebb hüvelyi váladék általában normális. Ha szagja van, az esetleg utalhat valamilyen fertőzésre. Én, mivel amúgy is mész február elején, kivárnám, max ha színe változna, esetleg viszkető érzés lenne mellé, akkor keresnék fel egy dokit, aki megnézi. Bár nekem (koppkopp), csak bő hüvelyi folyásom volt mindig, akár sárgás is, de sosem volt ennek oka fertőzés.
2022. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!