Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékonyabb alkatú anyukák, 2....

Vékonyabb alkatú anyukák, 2. babánál mikor kezdett nőni a hasatok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 14. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősömnek a 9.héten már látszott, a 12.héten meg már határozott terhes pocakja volt :)
2022. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hetes alig latszott meg valami, inkabb puffadasnak nézett ki. Rendesen olyan 26.het körül.
2022. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De 2.babánál kettes?? Mert azért elsőnél még oké amit írsz :D
2022. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A másodiknál már 10 hetesen mindenki megmondta, hogy terhes vagyok, 18 hetesen pedig akkora volt a hasam, mint az elsővel 26 hetesen. Reménykedtem is, hogy azért a végére lassuljon kicsit ez a növekedés, vagy úgy fogok kinézni mint aki ikrekkel terhes.

(Viszont a 3. szintén nagyon későn látszott meg, és a terhesség végére se lett túl nagy hasam, pedig 3740 grammal született a fiam)

2022. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 igen, masodik babával, sot a harmadikkal is:)

Oszinten engem is meglepett, hiszen mindenhonnan azt hallani, hogy a masodik terhessegnel mar hamarabb latszik. Hat nalam nem igy volt. Most varom a harmadikat, 18 hetes vagyok es most kezdett el latszodni valami. Lehet ez hulyeseg, de szerintem ez genetika, anyukam ugyanigy volt, mint en most.

2022. jan. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt akartam irni, hogy #2 vagyok, de a 3.kommentelonek cimeztem a valaszom!

(Elozo)

2022. jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen olvasni,hogym ásodik és sokadik baba már 10-11.héten meg elöbb látszik és nagyobb a pocak. 25.hétől
2022. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!