Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a realitása a terhesség...

Mennyi a realitása a terhességnek?

Figyelt kérdés
Augusztus végén kezdtem fogamzásgátlót szedni, ezt követően 3 hét múlva együtt voltam egy sráccal. De használtunk gumit is. Ezután szeptembertől decemberig minden hónapban napra pontosan megjött a menstruációm, szeptember közepe óta pedig nem szexeltem. Múlt hónapban abbahagytam a fogamzasgátló szedését, azóta azonban nem jött meg. Kb egy hete kellett volna. Mennyi az esélye így a terhességnek? Vagy csak a gyógyszer abbahagyása okozhatja az egészet?

2022. jan. 17. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
tényleg semmi esélye nincs így, ha tényleg ez a teljes igazság.
2022. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy terhes. De mielőtt elkezdted szedni nem jutott eszedbe utánaolvasni, hogy mikor leteszed milyen hatásai lehetnek?
2022. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Terhes vagy
2022. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nulla! A hormonrendszered összezavarodott, mert nem szeded a tablettát, idő, amíg helyreáll.
2022. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2 nem, sajnos elég kétségbeesett voltam nyáron, ugyanis elég súlyos aknék jelentek meg az arcomon úgy egy éve. Orvosról orvosra jártam, egy csomó gyógyszert, kencét kipróbáltam, míg végül a nőgyógyász azt mondta, hogy ettől jobb lesz. Jobb lett a bőröm, cserébe viszont sokkal rosszabb mellékhatások jelentkeztek, ezért is hagytam abba.

2022. jan. 17. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
De ostoba kérdés
2022. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem valószunű a terhesség.. a fogi gátlo nem ürül ki a szervezetből azonnal... vagyis szerintem kell több idö neki....
2022. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes, mert nagyon bezavart a tabletta és kihagyás is. Mire a tabi kiürül, az elég sok idő.
2022. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!