Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe vérzésre korai terhesség...

Enyhe vérzésre korai terhesség alatt semmilyen gyógyszert nem írhat az orvos?

Figyelt kérdés
Még csak petezsákot és szikhólyagot látott az uh-n, de már 2 hete barnás folyásom van. Azt mondta, ez nem élő terhesség, várjam meg, még elvetélek. Ilyenkor már esély sincs, hogy baba lesz belőle? Érdemes lenne ügyeletre menni, vagy felesleges?
2022. jan. 15. 01:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Atya szent isten ha ez igaz.

Az első pozitív tesztednél ha élő ha nem a terhesség kellett volna progeszteront írnia ha vérzel és fent áll a terhesség lehetősége.

Nem garancia rá, hogy megmarad tőle, de olyan nincs, hogy esélyt sem ad. 😣😣😣😣😣

2022. jan. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
És igen, azonnal sürgősségi!!
2022. jan. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az előbb már alvadt vér jött, és egyre erősebb a vérzés és a görcsölés. Sajnos én már nem látok esélyt. :(
2022. jan. 15. 02:10
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Nagyom sajnálom :(((((

Az orvosodat pedig hátravinni és lelőni.

2022. jan. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Miért kell lelőni az orvost?

Progeszteron pótlást csak INDOKOLT és IGAZOLT progeszteronhiányos állapotban adunk, ugyanis egy hormon, aminek az indokolatlan használata még mellrákot is okozhat...

A progi nem csodaszer , egy üres petezsákot nem fog feltámasztani...



Kedves Kérdező, hány hetes vagy?

Nem uh, hanem menstruáció szerint?

2022. jan. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek az #5-ös válaszadóval. Ugye nem gondolja itt senki, hogy a progeszteron mindenkinek segíteni fog bármi van és szükséges is minden esetben, mindenféle progeszteronhiány fennállásának hiányában is? Külföldön már nem is adják, mert bizonyították, hogy kb. felesleges. Illetve ott vannak a mellékhatások...


Nagyon sajnálom kedves kérdező. Nekem is volt 2 vetélésem. Semmi köze nem volt progeszteronhiányhoz. Amikor én pecsételtem úgy mint te, megállt már a baba szívhangja, azaz megindult a vetélés - emiatt volt a vérzésed neked is. Ezt persze előre nem tudni, hogy így lesz, de utólag nagyon úgy néz ki. Az egyetlen pozitív dolog ebben, hogy legalább a te esetedben még nem volt ott a baba. Nagyon korai szakaszában történt ez a terhességnek, valószínűleg kiürülsz magadtól, s nem kell a műtét. Nekem sem kellett, pedig már ott voltak a babák/embriók. Kitartást kívánok! ❤️

2022. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: nem kell sürgősségi, sajnos egy vetélés nagyon gyakori és a legtöbb esetben, főleg ilyen fiatal terhesség esetén, egy erős menstruációval kiürül. Igen, jobban fájhat. Sajnos több a vér, darabos vérzés is jön, teljesen normális. Kétszer végigcsináltam, úgyhogy ha bármi, csak kérdezz. Sajnos van tapasztalatom.
2022. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És meddig tart az az erős menstruáció? Mert nekem nincs, éjjel azt hittem, hogy lesz, de csak kevés alvadt vér jött, és a vérzés is megint csak pecsételő. Kedden voltam, elvileg 7 hetesnek kellene lennem, de az előzőnél is csúszott 1 hetet az egész.
2022. jan. 15. 09:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második vetélés indult ilyen pecsételéssel 3-4 napig. Aztán beindult jobban a vérzés. Tovább tart, mint egy menstruáció. Az oka az, hogy több dolognak kell most távozni, mint pl. egy menstruációnál. Engem addig kínzott, míg a petezsák ki nem jött. Tehát tarthat 1-2 hétig is, de már a vége csak maszatolás, annyi, hogy a betéten lesz egy kis valami. Én 7+5 hetes voltam, mikor beiny, szóval kb. úgy, mint most te. Kicsit idősebb csak.
2022. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*beindult
2022. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!