Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vásárolhatok nem túl...

Hol vásárolhatok nem túl drágán kismama alsókat? Melyik fazon a kényelmesebb, a has alatti, vagy amelyik túlér a hason?

Figyelt kérdés
Kismama melltartót mikor érdemes venni? 22 hetes vagyok és még csak egy számmal nőtt a mellem. (75 B-C)
2008. dec. 15. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom, hogy hol lehet olcsón venni, én nagyon drágán vettem 1 db-ot, de nem volt jó, el is adtam. Rosszul voltam, ha a hasamhoz ért, egészen magas dereka volt. Így a régi bugyikat használtam, semmi gondom nem volt velük, szépen elfértek a pocakom alatt. :)

A melltartót pedig, ha már kényelmetlen a régi, vegyél mindenképpen (de csak egyenlőre 1 db-ot), ki tudja a Te melled hogyan fog változni. Ha szopisra gondolsz, én úgy jártam vele, hogy abból is vettem egy számmal nagyobbat, ahogy ajánlották, és mégsem nőtt meg annyira a mellem. De a terhesség előtti és alatti mellméretem változott (nőtt - persze híztam is).Remélem segítettem! Kellemes babavárást!

2008. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
pesten a baross utcában a kálvin tér felőli oldalhoz közelebb van egy nagyon jó kismama bolt,ahol az eladó varrja a rucikat - szépek és igényesek és olcsók (abban az utcában amúgy van vagy 4 kismami bolt). Szerintem terhesen terhesmelltartót vegyél és minél hamarabb,mert sokkal jobban tartja a ciciket,mint a sima. szoptatós melltartót ráérsz venni szülés tuán,mert rám pl. nem jöttek fel a korábbi melltartók,úgy megnőtt a mellem. Hogy milyen fazon - az attól függ,hogy milyen az alakod és neked melyik kényelmes :)
2008. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vaterán, Tesz-veszen, vagy hidetésekben, pl az expressz.hu-n. Egyébként hol élsz?

Terhesség elején a has alatti és a gumis derekú a kényelmesebb, végén mindenképp a nagy passzés, ami a hasadra simul.

Régi nadrágaidat és átalakíthatod, ha nem akarsz sokat költeni és fenékben, comban jók rád. Varrónő megcsinálja, vagy ha van hozzá érzéked fejtsd le a derekát és varrj rá passzét bújtatós gumival. Nekem ezek lettek a legkényelmesebbek, mert a kismamagatyák sokszor nagyok, bővek és nem épp csinosak, legalább is rajtam nem igazán álltak jól.

Ha szoptatós melltartóra gondolsz, szülés előtt 2-3 héttel már érdemes megvenni, habár számolja arra, hogy LEHET, hogy egy számot még nőnek. Kínaiban 800 Ft, tökéletes, célnak megfelel.

Sok sikert és könnyű szülést Neked!!!

2008. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Nektek is minden jót!!!
2008. dec. 15. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, én melltartót kismamát vettem de csak egyet még 14 hetesen mert akkor már nőtt egy méretet, de azóta sem úgyhogy egy toppal felváltva hordom, nagyon kényelmes.Bugyit a régi normálisakat hordom, hasam alatt van, nem zavar kényelmes.21 hetes kismama
2008. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!