Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lábfej dagadás viszketèssel?

Lábfej dagadás viszketèssel?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok. Elkezdtett dagadni a lábfejem, kézfejem. Bokám nem. Viszont iszonyatosan viszket a lábfejem. Nem látszik rajta semmi, csak hogy piros a sok vakarózastól. Még egy hét a vérvételig és vizsgálatig. Érdemes lenne konzultálnom a háziorvossal/vedönövel? Kórházba nem mennèk, max beutalóval, mert pontosan tudom hogy elküldenek hogy ez ilyen, ki kell birni. Én viszont aggódom a babáert az epepangás miatt. Máshol nem viszket csak a lábfej, kozel a labujjakhoz!

2022. jan. 18. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elsőre az epepangás jutott eszembe, ami nem játék. Én bemennék az ügyeletre. Bár nem tudom a pontos tüneteit.

Én toxémia miatt vizesedtem, nem is kicsit... de az nem viszketett.

2022. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az ügyelet csak arra jó hogy aztán jól összevesszek ott mindekivel, mert több órás várakozás után sem hajlandó ellátni senki. Azt mondták csak akkor menjünk ha szülni kell, minden mást magànba, mert nincs kapacitásuk a szülések mellett vizsgálatokkal foglalkozni...
2022. jan. 18. 09:54
 3/6 babyboom567 ***** válasza:
100%
Akkor menj magánba,az epepangás halálos lehet a babára.Már simán inkább szüljél meg,mind hogy baj legyen.
2022. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is az epepangas jutott eszembe.
2022. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor is ha pl nem egész nap viszked hanem csak reggel? Azt olvastam az epepangás állandó és több rèszre terjed ki
2022. jan. 18. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem feszül a víztől, azért viszket.
2022. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!