Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől függ, kinek mekkora a...

Mitől függ, kinek mekkora a pocakja várandósan?

Figyelt kérdés
Én most vagyok a 4. hónapban, de konkrétan akkora a hasam, mint az egyik barátnőmnek aki a 9.hónapba van. Nagyon aggaszt ez engem. Vajon meddig fog növekedni? :(

2022. jan. 18. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Magasság

Alkat

Csípő

Izmok egyéb kötőszövetek feszessége

Hol tapad a mèhlepény


Egy icipicit a baba mérete

2022. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké, 4 hónapos terhes vagy, de nagy a hasad. Kérdés, hány kilót híztál a terhességed kezdete óta?

Egyébként nagyban függ a hasizmok, kötőszövetek feszességétől is. Ezért van, hogy sok edzőnél észre sem lehet kb venni a hasat. Ilyen 5-6 kiló plusszal mennek el szülni.

De nyilván az étrend is k*rva sokat játszik. Tehát, mennyit híztál már a 4 hónap alatt?

2022. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nah igen

A zsírszövetvis szàmít

2022. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem alig látszik még valami, olyan csupán, mintha egy jót ettem volna, vagy fel lennék puffadva. Annyi, hogy a hasam keményebb, feszesebb, főleg a méhemnél, ki is domborodik egy picit. Eddig még nem híztam. Ugyancsak majdnem 4 hónapos vagyok, pár nap híján.
2022. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, de ez változó, hogy kinél hogy van. Ahogy előttem is írták, sok mindentől függ.
2022. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
10 kilónál járok:(
2022. jan. 18. 21:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az rengeteg. Nem vagy cukros véletlen?
2022. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség száma számított. A második hamarabb látszódott, nagyobb is volt egy kicsit a hasam. Most a harmadiknál már 12 hetesesen le se tagadhattam volna. Végig úgy néztem ki, mint aki 2-3 hónappal előrébb van. Amikor még két hónap volt szülésig, mindenki az hitte, hogy lassan már szülök. Pedig a baba nem nagy, a víz mennyisége is normális.
2022. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez a 2.terhességem

Extra nagy a hasam,mintha a terhesség végénél járnék

Közben meg 2 kg híztam,minden labor értékem tökéletes, cukorterhelés is

És még igy is diétára fogtak 😃

Szóval nem tudom miért ilyen nagy a hasam

2022. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is a 4. hónapban vagyok és elég nagy hasam van. Jó nyilván nem nézek ki mindenórás kismamának, de sztem 16. héthez képest nagy,mégse híztam egyetlen kg sem eddig, és nem vagyok vékony alkat sem.
2022. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!