Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy jó nőgyógyászt keresek?...

Egy jó nőgyógyászt keresek? Akinek magánrendelője is van! Lehetőleg az István kórházban (Nagyvárad tér) szülész, és a terhes gondozás 5 forint körül van nála! A 18. ,19. kerületi orvosok kiemelten érdekelnek!

Figyelt kérdés
köszönöm!
2010. szept. 9. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én Dr. németh miklóshoz járok, nagyon meg vagyok vele elégedve.
2010. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm de hol van a magánrendelője?
2010. szept. 9. 14:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is az Istvánba fogunk szülni 4 hét múlva. Igaz dokim nincs, de ha doki hiányba szenvedsz, szerintem menj be és érdeklődj, hogy szeretnél fogani, meg magánrendelésre járni, és mutassanak be egy pár orvosnak...! Igy szimpátiára is tudsz alapozni!


Kellemes babavárást neked!

2010. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Őt nézd meg: dr.Újvári Attila

[link]

[link]


Én nála szültem. Fantasztikusan emberséges,korrekt,nagyon képzett /Angliában diplomázott,ott is vezet le szüléseket/,széleslátókörű,nyitottm nagyon megnyugtatóan kezel, én 6e Ft-ért jártam hozzá tavaly.Lehet vele levelezni névtelenül is a Wellness Cafen és nagyon kedvesen válaszol mindenre.Én ilyen rendes dokival még nem találkoztam életemben. Másnak is ajánlottam,nagyon meg voltak vele elégedve. Kellemes kismamaságot!

2010. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Megelőztél, én is Ujvári doktort akartam ajánlani! :D Mindenben osztom a véleményedet, én még csak készülök a terhességre, de nagyon meg vagyok elégedve a doktor úrral. Minden kérdésemet megválaszolja, altarnatívákban gondolkodik és jó a humora! Partnerként kezel, soha nem éreztem azt, hogy ő a magasságos atyaúristen, én meg a kis beteg vagyok, aki jobb ha befogja... Sajnos volt ilyen dokim előtte, azt is meg tudom mondani kihez ne menjél az Istvánba. Remélem én sem fogok ott belebotlani.

Ujvárinál a konzultáció 8e Ft, pé követés 4e Ft jelenleg.

2010. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm csak az a baj,hogy tőlem elég messze van a magánrendelője sajnos!
2010. szept. 15. 16:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Fenyőházi Jenő: [link]
2010. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Második vagyok! Ne haragudj de én vidékről járok be, Pestre...40 km! Miért van ez neked messze? Pesten belül vagy, lehet hogy pest és buda de, nincs olyan messze...! Ha igy válogatsz nem fogsz találni orvost!!!
2010. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
akinek a 18. ill. 19.kerületben van rendelése/magánrendelése, általában a délpesti kórházban dolgozik. de azt a kórházat annyira nem ajánlanám.
2010. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért mert ha megtehetem nem fogok utazgatni se 40 se 10 km-t!mert nem hiszem el,hogy itt nincs egy jó orvos a közelemben!addig keresek még nem találok!és az időmbe se fér bele egyenlőre ,hogy utazgassak,napi 8 óra munka után/előtt! na ezért!
2010. szept. 16. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!