Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23hetes 2napos terhes vagyok....

23hetes 2napos terhes vagyok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggeltől időszakosan bele-bele jön ijen tompának mondható fájdalom a jobb oldalon a hasamban nem annyira alul kB a köldök alatt 10centivel. A baba ugyanúgy mocorog. Volt már esetleg valaki igy? Mozgásra nem erősödik. Pár perc alatt elmulik aztán ismét jelentkezik.

2022. jan. 19. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen normális nekem az egész terhesség alatt voltak ilyenek. A méhszalagok húzódása járhat ilyen fájdalommal. Ahogy nő a hasad, olyan helyeken is fogsz fájdalmat érezni, ahol nem is tudtad, hogy fájhat😄
2022. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Óh, én most vagyok 26+6 de már olyan helyeken fáj ahol magam sem gondoltam volna, ahogy az 1es írja... :D

Esténként nincs már olyan pozi amiben tudnék feküdni mert vagy levegőt nem kapok vagy valahol valamim fáj, méhszalagok, köldökömnél, csípő,keresztcsont,derék, hát...úgy kelek ki pisilni mint egy jajjgató pingvin :D Jógázok, semmit nem segít, lóbalzsam is max időlegesen :D

2022. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!