Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok erről? 168 cm...

Mit gondoltok erről? 168 cm vagyok, es 63 kiloval kezdtem a terhességet. (sosem voltam ennyi, az utóbbi időkben szaladtak fel a kilók.) átlagosan 55,-54 az átlagom. A legutóbbi merésen mar 64,5 voltam, de még csak a 15.hetben vagyok.

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy a végére egy hatalmas monstrum leszek, es nem fognak lemenni a kilók

Masnak is voltak ilyen félelmei?

Mind ket nővérem kb 65 kiloval ment szülni, (alacsonyabbak mint én), es valahogy ez is nyomaszt legbelül, hogy en szinte az ők végső sulyukkal kezdem el.


2022. jan. 20. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Cukrod rendben van? Szülés utáni 1-2 évben lefog menni az összes kilód, amit hízol. 1,5-2 kilo hízás normális is az első trimeszterben. Aki hányós kismama, az fogy is súlyából ami szintén természetes. Szülésig nem biztos, hogy sokat fogsz hízni. A hízásod rendben van.
2022. jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ennyivel kezdtem magasságra, súlyra és 78kg-al mentem szülni. Nem voltam hatalmas monstrum, a kicsi 3kg-al született. Fél éves korára visszafogytam az eredeti súlyomra.(28 éves koromig én is tartottam az 55kilót,aztán szaladt fel 5 év alatt 7-8 kiló.) De ugye minden test más és más.
2022. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én igaz kicsit magasabb vagyok 173 cm, 63 kilóval kezdtem a terhességet, most a 28 héten 12 kiló plussznal tartok. Védőnő szerint belefer, kíváncsi vagyok a vége mennyi lesz.

Az első gyerekkel is 63 kilóval kezdtem,88 voltam a kórházban szülés napján, 81 voltam szülés utáni nap, a gyerek 4 kilóval született.

2022. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én mindhárom terhessegemet 60-63 kilóval kezdtem.85 (85, 88

86) kiló voltam mindháromszor, amikor szültem. A terhesség alatt átlagosan érkeztem..., ne ettem kettő helyett...

Mindig sikerült kis diétával ( tényleg semmi extra), egy kevés mozgással vissza nyerni a súlyomat kb. egy éven belül.

Szóval teljesen rendben van, szerintem ha valaki többet hízik mint, ahogyan a " nagykönyvben" meg van írva.

2022. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne. 25-30 kiló a végére az rengeteg. 10-12 kiló hízás a normális. Semmivel nem kell többet enni, mint előtte, nassolni meg pláne nem kell. Akkor nem lesz bálna az ember.
2022. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!