Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislány helyett kisfiú?Ki...

Kislány helyett kisfiú?Ki hogyan viselte ?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném nem vagyok kíváncsi az olyan kommentekre, hogy minek gyerek, nem tökmindegy milyen nemű stb ...


Utána néztem, itt is és egy csomó más felületen anyukák kérnek segítséget, mert nem bírják feldolgozni, hogy végig kislányt éreztek és fiúk lesz, illetve fordítva. Ki volt hasonló cipőben? Mi segített nektek? Szülés után mikor megpillantod tényleg szerelem első látásra ? Mikor kell orvosi segítséget kérni, ha valaki annyira csalódott?



2022. jan. 20. 12:07
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nálunk mindenki mondta hogy fiú lesz, én váltig állítottam hogy lány, mert azt szerettem volna, már nagyon régóta, de valahogy biztos voltam benne, hogy mindenki másnak lesz majd igaza, hogy fiú lesz. Amíg nem tudtam, voltak napok amikor felkeltem és éreztem hogy fiú lesz, olyankor egész nap rossz kedvem volt, utána pedig este elszégyellem magam, hogy nem tök mindegy? És biztosan szeretni fogom, de még olyan hihetetlen, még nem látom, nem fogom a kezembe, addig mindig mintha reménykednék, hogy még lehet kislány... persze tudom hogy nem....
2022. jan. 20. 13:04
 12/31 anonim ***** válasza:
78%

11: "Nálunk mindenki mondta hogy fiú lesz, én váltig állítottam hogy lány"


Mi inkább az orvostól kérdeztük.

Egy picikét jobban ért hozzá, pláne UH-kép alapján.

2022. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Szerintem tudod hogy értettem..... nyilvan az orvosnak hiszek... csak amikor még nem lehetett tudni akkor mindenki mondta hogy tuti fiú én meg hogy áhh tuti kislányom lesz.... igy érthető????? Nyilván az uh-nak hiszek én is, és a dokinak, de gondolom neked nem volt olyan hogy valaki azt mondta, hogy huuu hát tuti fiad lesz. Vagy hogy huu neked tuti lányod lesz 😅
2022. jan. 20. 13:58
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Én lányt akartam, a doki azt mondta szerinte fiú, hát örültem hogy egészséges és ennyi. Aztán jött a genetikai teszt és kiderült kislány, na az az öröm teljesen más volt. Megértelek,de értsd meg örülj ha egészséges, környezetemben több autista van stb, most jobb lenne ha lány lenne de mondjuk fogyatékkal vagy nyílt gerinccel? Örülj annak ha semmi bajotok nem lesz plusz a neme nem fogja meghatározni a személyiségét. Lehet hogy nagyon jól ellesztek, a második meg lány lesz és vele mégsem leszel egy hullámhosszon.
2022. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

Lányt szerettünk volna. A férjemék négyen vannak fiú testvérek. Az egész rokonság lánynak szurkolt, mivel első unokaként született. Én is csak lányos anyukáknak tudtam magam elképzelni.

Aztán 17 hetesen kiderült, hogy fiú. Nem akadtam ki, de csalódott voltam. Aztán pár nap múlva átállt az agyam arra hogy fiús anyuka leszek, de a terhesség végéig elkísért a "de kár, hogy nem lány" érzés. Aztán megszületett és soha többé nem jutott eszembe. Pedig még csak nem is volt szerelem első látásra... nem jött rögtön azonnal az erős kötődés. De amint megláttam már nem volt fontos semmi, csak hogy ő jól legyen. Az pedig hogy mi van a lába között az már totál mindegy lett.


Ma már 3 éves a fiam. És vele teljes az életünk. Nem cserélném el egyetlen lányért sem.


De utólag amúgy azt gondolom hogy sokszor csak azért csalódott egy terhes nő mert hiszen még nem is tudsz róla semmit. Van egy elképzelt kép amit szeretsz, de kiderül hogy más nemű. És nincs más a nemén kívül amit tudnál róla. De legkésőbb amikor megszületik, ez elmúlik. Viszont ha akkor is úgy nézel majd rá, hogy miért nem kislány... akkor viszont azonnal szakember!

2022. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudtad hogy 50-50%??

Egyesek milyen ostobák..

2022. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindig úgy képzeltem el, hogy kislányom lesz. Aztán lett a közeli családban kisbaba, kisfiú. Azóta úgy vagyok vele, hogy mindegy a neme,közhely, de egészséges legyen, más nem számít. Ha választhatnék, akkor valószínűleg lányt választanék, de mivel ez lehetetlen, így ugyanúgy fogom imádni, mindegy hogy fiú vagy lány lesz.
2022. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, ha megszületik a fiad és a szemébe nézel, remélem elsüllyedsz szégyenedben
2022. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
az ember hozzaszokik en mindig kislanyt szerettem volna 1 fiam lett. nalam a csalodas orokre megmaradt.
2022. jan. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

#19


Akkor te vagy az az ember akinek szakember segítségére lett volna szüksége.

2022. jan. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!