Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislány helyett kisfiú?Ki...

Kislány helyett kisfiú?Ki hogyan viselte ?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném nem vagyok kíváncsi az olyan kommentekre, hogy minek gyerek, nem tökmindegy milyen nemű stb ...


Utána néztem, itt is és egy csomó más felületen anyukák kérnek segítséget, mert nem bírják feldolgozni, hogy végig kislányt éreztek és fiúk lesz, illetve fordítva. Ki volt hasonló cipőben? Mi segített nektek? Szülés után mikor megpillantod tényleg szerelem első látásra ? Mikor kell orvosi segítséget kérni, ha valaki annyira csalódott?



2022. jan. 20. 12:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk 2 kisfiunk van. Nagyon szeretnénk lanyt is, megszállottan kutattam h mik a praktikák. Végül elmentem pszichologushoz, fel evig voltam nála. Mikor végeztünk a terápiával újra terhes lettem, még nem tudjuk a nemét. És itt amugy el kell mondanom h nem az fáj h a fiaim nem lányok hanem h nincs lányunk a fiuk mellett. Imádom mindkettőt de mégis vagyok még mindig lányra. Hosszú lenne leirni az okokat de a pszichológus segitett
2022. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
akkoriban meg komolyabb csalodasokra sem volt segitseg. amikor itt nyugaton mar komoly pszichiaterek kezeltek mindenfele mentalis problemakat akkor Mo on meg mindig az jarta hogy aki ilyen embertol ker szaksegitseget az bolond. sok embert Mo on meg mindig ez tart vissza attol hogy segitseget kerjen.
2022. jan. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
22-es vagyok. Az egész családom lebolondozott ;( egyedül férjem támogatott. Nagyon rosszul éltem meg ezt a részt.
2022. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Én kimondottan ezért nem kérdeztem meg a nemét (3 gyerekem! ) esetén sem, bár csodabogárnak néztek emiatt.

Nem akartam, hogy valaminek nézik- beleélem magam, aztán más lesz, szóval születésükkor tudtam meg, és addig úgy álltam hozzájuk, hogy a nemét nem éreztem meg, a személyiségüket igen.

Ha vigasztal... három gyerekem van, fiú, lány fiú. Most már mind kamaszok, cukik mind, de a fiaimmal a kamaszkor sokkal könnyebb...:) a fiúkkal meg nagyon könnyúnek élem meg

2022. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
21-es vagyok. A 3. Is fiu lesz. 3 napig sirdogaltam. Én remenykedem h ferjem vélemény a 4-be
2022. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

25-ös és ha ő is fiú lesz? Megértem a bánatodat, de ha gyereket vállalsz, akkor azt azért tedd, mert babát szeretnétek és ne a neme miatt.

Vagy esetleg örökbefogadáson gondolkodtatok?

2022. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Igen gondolkodtam örökbefogadason, de megbeszéltük azt is h a 4-ket úgy vállalnánk be ha lombikkal tudnánk a nemét. Már kiderítettem hol csinálnak ilyet.
2022. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Kisfiúra vágytam mióta az eszemet tudom. Teherbe estem, lány gyermeket varok jelenleg. Sosem fogom feldolgozni.
2022. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Hidd el, amikor megszületik fel fogod! 😊
2022. dec. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
20 as nak valasz. abban az idoben Mo on (ma mar nem ott elek) a 70 es evekben a mentalis problemakat nem volt szokas kibeszelni, sokszor senki foleg a csaladtagok sem tudtak semmit. sajnos meg ma is megvan az afelfogas hogy aki pszichologus vagy pszichiater segitsegere szorul az "bolond". ezert van annyi ki nem kezelt mentalis problema.
2022. dec. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!