Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislány helyett kisfiú?Ki...

Kislány helyett kisfiú?Ki hogyan viselte ?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném nem vagyok kíváncsi az olyan kommentekre, hogy minek gyerek, nem tökmindegy milyen nemű stb ...


Utána néztem, itt is és egy csomó más felületen anyukák kérnek segítséget, mert nem bírják feldolgozni, hogy végig kislányt éreztek és fiúk lesz, illetve fordítva. Ki volt hasonló cipőben? Mi segített nektek? Szülés után mikor megpillantod tényleg szerelem első látásra ? Mikor kell orvosi segítséget kérni, ha valaki annyira csalódott?



2022. jan. 20. 12:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%

Hidd el egy kisfiú lesz anya igazi szerelme😍

Imádni fogod minden porcikáját és sose cserélnéd le egy lányra!

(Én lányt szerettem volna)

2022. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem kislány helyett kisfiú - nem elcserélték, az a baba mindig is az volt, csak anyukának volt egy "megérzése". Aki pedig a 8. osztály elvégzése után is úgy hiszi, hogy "megérzi" a baba nemét, azon nagyon nehéz segíteni.

Igen, ha valaki emiatt hónapokon át csalódottnak érzi magát, akkor pszichológushoz kell fordulni, és rendezni ezt a szülésig.

2022. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
Az egyetlen különbség, hogy pelenkázásnál a másik irányban törlöd. Ezért aztán felesleges ennyire kiborulni!
2022. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

Én vagy kettő napig csalódott voltam.

Aztán szépen hozzászoktam, mire megszületett, már el se bírtam képzelni, hogy én valaha is lányt akartam :)

2022. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem lesz első látásra szerelem. Sokaknak nem az akkor sem ha olyan nemű a baba amilyet reméltek. De valóban mire észre vehető különbség lesz (már a lába közti dolgokat kivéve) addigra olyan szerelmes leszel mint még soha.
2022. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én is így voltam, de csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz: imádom, az életem értelme, most el nem tudnám cserélni tíz lányra sem.


Ez nem azt jelenti, hogy nem akarok kislányt, vagy hogy nem lesz hiányérzetem, ha sosem lesz kislányom, de sokkal kevésbé fontos már, mint amennyire anno fontosnak hittem.


Minden nap egy csoda a kisfiammal, de komolyan.

2022. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon lányt szerettem volna, de kiderült, hogy fiú. Nem nagyon kellett feldolgozni, mert örültem, hogy egyáltalán van, és egészséges. Tudtam, hogy benne van a pakliban. Két rokonom is volt viszont, akik sírtak és kiborultak rajta. Egyszer még oké, hogy a hormonok miatt ilyen hevesen reagáltak arra, hogy nem a vágyott nem lesz. De utána ha ez nem áll helyre, nem indul el a folyamat a buksikban, hogy szeretem, mert az enyém és nem is baj, meg várom már nagyon, akkor az nincs rendben. Az sem, ha többször sír vagy nem tudja elengedni valaki. Vagy olyanokat gondol, hogy lehet, hogy nem is fogja szeretni. Akkor bizony ha csak egy két alkalom is, de el kell menni szakemberhez. Szép kis előszoba ez az állapot a szülés utáni depressziónak. Azt meg jobb kihagyni.
2022. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
29%
Megszületik a babád, akkor nagyon szerelemes leszel és nem fogod elcserélni, az ellenkező nemüre. Kisbabádat elfogadod szülés után, vagy ha megmozdul. Jó anya leszel és nagyon szépen, elfogodo fogadni ha ellenkező nemüd lesz.
2022. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Én vhogy sokáig azt hittem, fiú lesz, álmodtam is vele, meg a környezetemben is sokan azt mondták, az lesz (azt nem tudom, ezt miből állapították meg). Beleéltem magamat, meg amúgy is én is inkább fiús beállítottságú vagyok, inkább fiúra vágytam. Aztán 26 hetesen kiderült: lány lesz. Próbáltam elfogadni, az uh-n is jópofát vágtam hozzá, de igazából nem örültem neki. Aztán meg bűntudatom volt, hogy nem tudok örülni a kislányomnak. Ez az érzés csak pár napig tartott. Hirtelen eltűnt minden rossz érzés és kezdtem megbarátkozni vele, hogy lányom lesz. Már 3 éves, imádom és egyáltalán nem bántam meg.
2022. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Másodszorra is kislányt szerettem volna. Nem voltam csalódott, amikor kiderült hogy fiú, de nem is örültem neki. Olyan semmilyen volt. Aztán amikor megszületett azonnal elvitték újraéleszteni, lélegeztetni. Nem láttam őt, egy pillanatra sem! 9 óra múlva hozták ki hozzám és én annyira, de annyira boldog lettem, egyből beleszerettem, ő az én kisfiam, az én kis hősöm!
2022. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!