Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha nem fáj a has terhesség...

Baj ha nem fáj a has terhesség elején?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma vagyok mensibol 5 hét 4 napos, és napok óta már nem fáj egyáltalán a hasam, kB 1 hete még eléggé fájt, de pár napja semmi, ez jelenthet bajt? Illetve a mellem van hogy brutal érzékeny van hogy épp hogy fáj. Nulla terhességi tünetem van, vervetelen voltam ott minden tökéletes. Volt már valaki így?

#terhesség #Nulla hasfajas
2022. jan. 20. 14:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem jönnek mennek a tünetek most vagyok 8+3.

A mellem az elejétől folyamatosan fáj. Eleinte szurkált az alhasam, görcsölni csak néha rövid ideig szoktam, de az szerintem nem olyan jó jel. Émelygés változó.

2022. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a valaszaitokat :)
2022. jan. 20. 20:28
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Megértelek, én is mindig megijedtem, mert idáig nagyon könnyű a terhességem. 7 hetes körül vagyok, és alig vannak tüneteim, ezért sokszor megijedek én is. Aztán ahogy rengeteget olvasgattam, rájöttem, hogy semminek nem jele kb semmi. Tünet mellett is lehet baj, és normális fejlődő terhesség mellett is lehet kb nulla tünet.
2022. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!