Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nikotin mentes elektromos...

Nikotin mentes elektromos cigi a terhesség elején míg nem tud teljesen leszokni róla? Vélemények? Használt valaki ilyet a terhessége elején?

Figyelt kérdés

Párom eddig is csak elektromos cigit szívott de a pozitív teszt óta csak nikotin menteset szív és abból is csak nagyon keveset, próbál leszokni.


Elvileg semmi káros hatása nem lehet (amit nap mint nap beszívunk városi levegőt sztem simán károsabb)


2021. nov. 7. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Itt le leszek pontozva de addig amíg nem tudtam hogy várandós vagyok dohányoztak, amint megtudtam letettem, nem rögtön egy cigit megpróbáltam de többet soha,nekem az a tudat segített hogy milyen anya leszek ha ezt nem teszem meg a Kincsem ért

Hogy árt e nem tudom de sok sikert hozzá és sok egészséget a babának

2021. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te anyai kompetenciád eldönteni. Sokan le sem rakják a cigit ,van akinek egészséges gyermeke van,van akinek nem.Van aki gyógyszert szed ,mert utána sem néz,hogy mit ehet mit nem .Vagy árt vagy meg se kottyan neki. Te gyermeked te döntsd el mi az a rizikó ami belefér.
2021. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem kérdés, tegye le. Ha komolyan veszi a gyereke egészségét, akkor nem szív semmit, ez ilyen egyszerű.
2021. nov. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Mikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok baromi sokat cigiztem. Mikor pozitivat teszteltem, utána elszívtam egy utcsó szálat és ennyi. Azóta rá se néztem. Mint a lefogyás ez is agyban dől el. A baba egészsége bárminél fontisabb nekem, így eszem ágába nem jutna rágyújtani. Most lehet hogy le leszek pontozva, de próbálja meg a párod letenni. Nem olyan nehéz...
2021. nov. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sógornőm, mikor megtudta, hogy terhes már csak elektromosat szívott. Még pár napig használta, utána letette. A szoptatás után visszaszokott rá.
2021. nov. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha amig nem tudod hogy terhes vagy és bármti szivsz nem baj,ha pozitiv vagy első ultrahangkor teszed le sem baj
2021. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mikor pozitivat teszteltem, utána elszívtam egy utcsó szálat"


"A baba egészsége bárminél fontisabb nekem"


Az "utcsó szálnál" nem.

2021. nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!