Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23hetes 3napos terhes vagyok....

23hetes 3napos terhes vagyok. Hol tart ijenkor a méh?

Figyelt kérdés
Elvileg a köldök körül van a teteje. De viszont 2napja a köldök felett kb 4 ujnyira és egészen bal oldalt a bordák alatt érzem a baba mozgást. Ijen enyhe rúgás félét kívülről is látni. Lehetséges ez? Hogy ennyire fent van? Lehet hogy nagyon buta kérdés. 🙈🙈

2022. jan. 20. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Minden lehetséges, de ez a helyesírás borzasztó!
2022. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
A kérdésedre a választ nem tudom, de egy tanács. Mire a gyereked iskolába megy, tanulj meg írni, mert nagyon ciki lesz neki, ha ilyen helyesírással javítod majd a háziját.
2022. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Nyugi ha nagyon le akarok írni valamit sokszor énis el kapkodom 😂😂 bizony lehetséges ugyan itt tartok 😊 rengeteg helye van még fickándozni, nekem inkább a jobb bordámat kedveli 😅 és már olyan ügyes videón is tisztán látszik szeretem meg örökíteni 😅😅
2022. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
A telefonotok nem javítja ki?!
2022. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úristen hogy kivagytok akadva hogy most elirtam pár szót. Gondolom mással még nem történt meg. Kedves 3. válaszoló köszönöm szépen a válaszod. A többieknek pedig csak annyit, nyugodjatok meg tudok írni meg olvasni is. Sőt még a gyermekem házi feladatát is kifogom tudni javítani. 😊
2022. jan. 21. 05:26
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Ezen az oldalon ez a mániája mindenkinek, elírsz egy szót és már ugranak is, mintha ők életükben nem hibáztak volna. Biztos nincs nagyobb boldogság az életükben, jó itt névtelenül belekötni mindenkibe.

Boldog babavárást, Kérdező! ☺️

2022. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Mivel ez egy írásos fórum, nyilván az íráskép adja az első benyomást a kérdezőről és a válaszadókról is. Én nem csodálom, hogy sokan kiakadnak a rossz helyesírásra. Alapvető nyelvtani hibákra nem kifogás az hogy "bocsi siettem" vagy "átjavította a telefon".
2022. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
A gyors írás, meg számitógép,okos telefon kijavíthat írásokat és később elküldés után veszi észre az ember. Ilyenkor kell lenni terhes pocakodnak, meg baba is mozog. Babának sok a helye még bent, így normális ha keveset érzed mozogni. A méhednek köldököd fele kell ennie, ilyenkor már.
2022. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!