Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hipp Natal megszűnt? Találtam...

Hipp Natal megszűnt? Találtam itt egy 2020-as kérdést, ahol csak átmeneti készlethiányról volt szó. Ajánlana valaki boltot, ahol lehet még venni/rendelni? Vagy valamilyen másik iható terhesvitamint?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Patikus mondta nekem, hogy megszűnt. Másik ihatót nem tudok ajánlani, mert én végül tablettásat szedtem.
2022. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pure Encapsulationtol szedtem masodik gyerekkel a B12+folatot a 12. hetig, es ennyi. Meg neha magneziumot, mikor gorcsolt a labam. (Az elsovel Hipp Natalt szedtem, masik ihatot en sem tudok). Ha most lennek varandos azt szednem, amit a masodikkal, vagy esetleg a Gal terhesvitaminjat. Vagy nagyon max a Femibiont, de nagy dozisu vitaminosat, mint az Elevit vagy a Gravida nem szednek.
2023. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!