Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babámat várom.5 hetes...

Második babámat várom.5 hetes terhes vagyok, de máris kényelmetlenek a nadrágjaim, pedig nem híztam, sőt! Már nőhet a hasam?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Én a 6.hétben vagyok és ugyanigy érzem magam csak a harmadik babámmal.Szerintem csak kényelmetlen mert már tudjuk hogy mire számithatunk.Habár nekem azt mondták hogy olyan mintha fel lenne püffedve a hasam.Lehet hogy mégis látszik?!
2008. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia,


Ez még a puffadástól lehet, el fog múlni úgy a 10 hét környékén. Legalábbis nekem így volt.

A hasad még nem nő, hisz a méhed is csak most kezd majd nőni. Odabent a baba még nem is látszik UH-ga, csak a petezsák.

Én most vagyok 14 hetes a 2. kicsivel, kb 1 hete látszik a babó, mármint a hasamon látom, hogy hol dudorodik ki..:))


Grat a babához..

2008. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Akkor lehet, hogy a puffadás, meg a várvavárt pocak pszichológiája :)

De érdekes módon kellemetlen behúzni a hasamat. Mindenesetre várom a látványosabb időszakot! :)

Kellemes babavárást nektek is!! :D

2008. dec. 15. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még csak zigótáról beszélünk, még csak nem is embrióról vagy magzatról. Ha megnézed bárhol, ilyenkor jó ha max. néhány milliméteres a "baba", tuti, hogy nem attól van hasad, hanem sima puffadás. Én már holnap töltöm a 11.hetet, 48kg vagyok vagyis voltam, de tuti fogytam mostanában és még rajtam sem látszik, csak pár napja picit elszorította a nadrág gumis része a hasamat a köldököm alatt és mikor mentem pisilni, akkor láttam meg hogy a köldök alatt 4-5cm-rel kezdődően és onnantól lefele áll ki a méhem, vagyis ott van megnagyobbodva és nekem az tuti a baba, mert most 4cm-es plusz a petezsák vagy minek nevezzem már kb. 6-8cm között lehet, szóval nálam tuti ez a baba. 5hetes terhességnél csak a koraterhesen gyakran előforduló puffadás lehet.
2008. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen-igen, én is tudom, hogy ez még nem a baba, csak azt mondják, hogy a második/többedik babák hamarabb látszanak, mivel a test már "tudja a dolgát" :) Egyébként én is fogytam eddig ;)

Köszi a válaszokat, nagyon boldog babavárást! :)

2008. dec. 16. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!