Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok, de már...

17 hetes vagyok, de már nagyon szorítanak a nadrágjaim, szeretnék venni. Kismama nadrágot vagy csak egy számmal nagyobbat vegyek?

Figyelt kérdés
Első baba, védőnéni is azt mondta, ha szorít a nadrág ne hordjam. Már nincs mit felvennem.
2011. márc. 11. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Páromnak vettünk kismama farmert, de például a kedvence a téli időben egy sima kantáros farmer volt. Kényelmes, ülésnél kigombolt belőle oldalt, a dereka sem volt kint. Kicsit drágák ezek a "speciális" kismama nadrágok, azért mi kipróbáltuk. Nem rossz, mivel a hasnál bővülhetett, a többi méret hónapokig jó volt. Mivel várhatóan a hasad fog nőni, nem a feneked, szerintem az egy számmal nagyobb farmer csak átmeneti megoldás.
2011. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kismama nadrág pocakbetétes a terhesség elejétől a végéig hordható a kérdés csupán az hogy a combodra hízol-e majd akkor fog kelleni egy mérettel nagyobb.
2011. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj el a boltba és nézz körül, milyen nadrágok vannak 1-2 számmal nagyobban, próbáld fel, de kismama nadrág azért jobb, mert a kismama nadrágnak csak a dereka bővül, míg ha egy-két számmal nagyobb rendes gatyát veszel, annak a hossza is nő. Vegyél olyan kismama nadrágot, aminek állítható a bősége.
2011. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem előbb-utóbb bizotos nem kerülöd el a kismama nadrág vételt. :) Én 18 hetes vagyok, és már szépen látszik a pocim is (első baba szintén), ezért már kismamanacit hordok pár napja. De már előtte is a régi nacijaimat kigombolva hordtam, befőttes gumival összehúzatva, de az azért nem olyan kényelmes. Boldog babavárást!
2011. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem bánom, ha meg kell vennem, csak azt bánnám, ha keveset hordhatnám, de ha később, nagyobb hassal is hordható akkor oké.

A kantáros nadrág felejtős. Párom is rá akart beszélne. Nem kell, nem szeretem.

2011. márc. 11. 09:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is 18 hetesen vettem meg a kismama nadrágjaimat , egy farmert, és egy csinosabbat - most 24 hetes vagyok, de úgy látom nem is kell többet venni, ezek végig jók lesznek... illetve vettem még pár leggings-et, azokból egy számmal nagyobbat, így nem szorítja a pocim, ezek jóidőben hasznosak lesznek.
2011. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én alig vettem kismamanadrágot. Amiket szerettem, de a pocakom szorította elvittem a varrónőhöz. Ő úgy megcsinálta a derekát, hogy nem szorítson, gumisra, állítható szorosságúra. Azokat hordtam végig.Utána pedig visszaalakíttattam azt, amelyiket akartam. (A visszaalakítást nem minden nacinál lehet megoldani.)
2011. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én az internetről rendeltem 5 éve és most is. Borzasztó ügyes a csaj, méretek alapján varrja a gatyót oda se kell menni (Budapesten fel is méri, de vidékinek elég leírni a kért méreteket), hát én el sem hiszem, hogy milyen szuper gatyóim vannak, 3.990 Ft/db-ért!!! És én hordtam őket terhesség után is. Nagy a választék, és jó fej a csajszi. 2-3 nap alatt megjött postán és imádom őket. Főleg ennyiért!


[link]


Amúgy én is nagyobb méretet akartam venni, de borzasztóan álltak.

2011. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: lefelejtettem, hogy az első hetektől hordható és nagyon kényelmes.
2011. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én két kismamanadrágot vettem, azokat hordtam felváltva. Nekem megváltás volt a sima gatya után. Az első kisfiam születése után is még hordtam amíg vissza nem ment a hasam.
2011. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!