Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok, 26 vagy 28...

Babszi kérdése:

Tapasztalatok, 26 vagy 28 napos ciklus esetén kinek milyen tünetei voltak hogy lehet kis baba van a pocijában ??? Tesztet mikor és milyen érdemes csinálni??

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Általában 26-28naposak a ciklusaim.

Ma vagyok a 28. Napnál de negatív a teszt bár 25öst csináltam.

Néha néha van alhasi görcs, cicik duzzatak, minimális érzékenység van.


"Megjön " érzés van puffadok, mintha beteg lennék, ingerült is vagyok néha néha...


Lehet baba ??


2022. jan. 26. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A teszt már mutatná, a nem várt napon, hacsak nem csúszott az ovud.
2022. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma pont jókor végezted el a tesztet. Viszont ha negatív lett, akkor nincs "kis baba a pocidban".

Mondjuk amúgy is csak embrió lenne még, és az is a méhedben, de mindegy, tekintsünk most el a biológia órától.

2022. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, elnézést a fogalmazásért embrió.

Január 14én voltam nőgyógyászati vizsgálaton az éves rákszűrés és nagy labor miatt.

A dokim mondta hogy a bal petefészekben egy nagy tüszőt lát, lehet nem vagyok egy zseni de ez alapján nem fél időben volt az ovu.?

Nem használtam ovu tesztet, se hőmérőzéses technikát.


Nem vagyok egy nagy terhesség szakértő.

2022. jan. 26. 18:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Január 14én voltam nőgyógyászati vizsgálaton az éves rákszűrés és nagy labor miatt.


A dokim mondta hogy a bal petefészekben egy nagy tüszőt lát, lehet nem vagyok egy zseni de ez alapján nem fél időben volt az ovu.?"


Szerinted ennyi információból nekünk honnan kellene tudnunk, hogy a január 14 a te ciklusod esetében félidő-e?! Hisz még csak annyit sem írtál sehol, hogy mikor volt az utolsó menstruációd...

2022. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A nagy tüsző így elég relatív fogalom, ebből nem lehet tudni, mikor lett végül ovuláció. Ha a "nagy tüsző" méretét tudnánk, akkor esetleg.

Az is fontos, hogy kb. mikor volt a vélt ovuláció táján (védekezés nélküli) aktus.

De ha max. 28 naposak a ciklusaid, és most a 28. napon negatív a teszted, akkor ott nincs terhesség. Már a 25-ös is mutatná.

2022. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
NEEEEEM!🤦
2022. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂🤷
2022. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mikor kell megjönnie a menstruációdnak? Vagy már késik?
2022. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8.

Írja szépen, hogy 26-28 naposak a ciklusai, és ma van a 28. napon...

2022. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 Jaj elnézést, valószínűleg nem olvastam el figyelmesen.

Akkor nagy eséllyel már kimutatja a teszt a terhességet, ha van. Ahogy sajnos az ellenkezőjét is.

2022. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!