Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki átlag 28 napos...

Van olyan, aki átlag 28 napos ciklus mellett elvileg lehetetlen időpontban esett teherbe?

Figyelt kérdés

Ciklus 5.napján nem védekeztünk, általában menzesz után közvetlenül és ciklus végén nem szoktunk. (Kioktatást nem kérek, nem lenne baj, ha mégis baba lenne, különben nem kockáztatnánk). Eddig még nem estem így teherbe (3 tervezett gyerkőcöm 14-16.nap környékén fogant), most viszont fura érzésem van. Általában nagyon erősen érzem az ovulációt (14-16.napon), most ez elmaradt, viszont 17.naptól mellfájdalom és időnként mindjártmegjön érzés és derékfájdalom van jelen. Ezeket legkorábban menzesz előtt 7 nappal szoktam érezni, most előtte 12 nappal kezdte.

Lehet, hogy az 5.napiból most mégis baba lesz? Akik ciklus elején estek teherbe, eleve rövidebb ciklus mellett sikerült?


2020. máj. 3. 14:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ciklus 5. napján volt csak szex, aztán elutazott, tehát biztos, hogy akkor jött össze a kistesó. Mire meg kellett volna jönnie, már sejtettem, hogy nem fog. Normális esetben nem alszok egész nap. Csak terhesen. :)
2020. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csodának könyvelném el, az biztos :)
2020. máj. 3. 14:44
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A ciklusom 7. napján voltunk együtt, így lett a lányom( nem terveztük, de nagyon jó hogy így alakult🤗)
2020. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nektek is 28 napos ciklusok mellett?
2020. máj. 3. 15:21
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a 8. nap környékén volt a peteérésed és az 5.napról a spermiumok mégeéletképesek voltak, mikor kellett. Nekem 11.napon volt peteérésem, mikor sikerült. 27-28 naposak a ciklusaim.
2020. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Sose lehet tudni, mikor lesz amikor korábban vagy éppen később lesz peteérés :) Lehet hogy 20 évig napra pontos, de pont abban a ciklusban máskor lesz ovu. Amúgy bocsi az offért, de ciklus 5. napja még mensi :D Vérzés mellett is szerettek szexelni? :D Nekem olyan fura :D
2020. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nekem az már nem véres nap! A barnázás is bagyon ritka már aznap. Sosem szexeulünk véresen 😃
2020. máj. 3. 17:45
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Második gyerek 5. napon fogant. A harmadiknál meg ebből levontuk a következtetéseket, naptár módszerrel "védekeztünk", ő a 15. napon fogant.
2020. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6-os, nem feltétlenül. Nekem három napig tart. Nagyon ritkán 4.
2020. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A másik véglet: A 20. nap körül fogant a kisfiam, mikor elvileg már vége a termékeny időszaknak.

Egy hét késés után lett a teszt pozitív. A mensihez képest mindig egy bő héttel kisebb volt.

Szintén 28-29 napos ciklussal.

2020. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!