Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok, vehetek...

7hetes terhes vagyok, vehetek be algopyrint?

Figyelt kérdés
Borzasztóan fáj a fejem. 😖
2022. jan. 27. 14:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Paracetamol tartalmú készítményt max, de első trimeszterben inkább semmit.
2022. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Rubophen, Panadol ezeket tuti lehet terhesség alatt. De csodát ne várj tőlük.
2022. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Vagy Panadol (ami nem fog világmegváltó lenni), vagy: sok víz ivás, fekvés sötét szobába, vizes rongy a fejre, relax. Sajna én is fejfájós vagyok, de ezeket tudom tenni ha halálomon vagyok.
2022. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is azt mondták hogy semmit. Én mondjuk nem vagyok nagyon fejfájós de nekem a vizes zsepi a fejre szokott segíteni.

Migrénes nővéremmel összeveszett egy gyógyszertáros hogy nem ad ki neki fájdalomcsillapítót, panadolt se, pedig ő aztán tényleg ritkán vesz be bármit.

2022. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Első 16 hétben szinte folyamatosan migrenem volt. Nekem votl hogy muszáj volt rá migren gyógyszert bevenni de természetesen az orvosom engedelyezte vegszukseg esetén de algopirynt csak a 2.trimeszterben szedtem, nyilván nem tonnaszam. Most már a 3.ba leptem megint marad a semmi majd 😭
2022. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-ös. Megkérdezhetem esetleg, hogy milyen migrén gyógyszert vettél be? Borzasztó migrénes vagyok én is kb. 10 éve, de mióta kismama vagyok katasztrófa a helyzet. Eppen most is megzavarodok a tegnap óta tartó migréntől. Előre is köszönöm a válaszod. 16 hetes kismama :)
2022. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem



Panadolt max



Első teimeszterben pedig lehetőleg semmit

2022. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
És az gáz ha én az első trimeszterbe kb 3 vagy 4 szem panadolt bevettem fejfájás miatt?
2022. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én is vettem be most. Nem bírtam már elviselni. Hányinger émelygés lüktető fejfájás. Úgy éreztem meghalok. Szerintem a gyereknek sem jó. Nem folyamatosan szedem és nem marékszámra, de muszáj volt. 😖😖
2022. jan. 27. 15:41
 10/27 anonim válasza:
44%
Akkor meg miért tetted fel a kérdést? A babának a te fejfájásod teljesen mindegy, de az Algopyrin meg káros neki.
2022. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!