Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztatok várandósság...

Mennyit híztatok várandósság alatt?

Figyelt kérdés

48-al kezdtem, mostanra 54-55 körül mozgok. 162 centi vagyok. (31.hét)

Inkább az arcomon látom a változást, pufibb lett, kicsit “asszonyosodtam” (főleg a csípőm és a combom tájéka nőtt.)

Ideális ez a súly? Szoptatás alatt sikerült esetleg fogynotok? Kicsit aggódom, mi lesz ha az utolsó két hónapban nagyra növök:) Elég sokat eszek.

(Persze a baba egészsége a legfontosabb, és majd szülés után ráérek ezzel törődni.)



2022. jan. 28. 23:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Nagyjából 65-ről 75-re híztam, azaz +10 kilóval mentem szülni. A kórházból 68 kg-al jöttem haza és 62kg-ra csökkent kb 1 hónap után, gondolom még ment le víz is meg ugye a nonstop éjszakázás kivett belőlem sokat. De aztán sajnos nekiálltam zabálni és visszahíztam fél év alatt 68-69-re, na akkor mondtam hogy állj!!! Persze előtte esélytelennek éreztem odafigyelni s normális étkezésre ekkora gyerek mellett. Aztán ahogy önállósodott elkezdtem összeszedni magam, valamint kalóriaszámolással lementem most 56,5-57 kg-ra. Persze nem ártana valamit mozogni a gyerek után futkozáson kívül, de így is büszke vagyok, hogy a fiam 1 éves korára sikerült összekaparnom magamat testileg és lelkileg. :)
2022. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9 kg-t, ugyanugy 54 kg lettem, mint előtte
2022. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

+11kg

+7kg

+10kg

2022. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
+8 kg-vel az induló súlyomhoz képest, de összességében fogytam a terhesség alatt (64-el estem teherbe, 72-vel mentem szülni, 62-vel jöttem haza a kórházból és egy hónappal később már 58 voltam). A szoptatás sem volt rám más hatással, sőt, kicsit ijesztő mértékben lefogyasztott, most vagyok 50 kg, ami azért részemről elég durva, kb kamaszként nyomtam ennyit. 163 cm szintén. Most igyekszem kicsit összeszedni magam, 1,5 éves a lányom, a szopizást még tartjuk, de lassanként örülnék a tesónak, aki ha ugyanúgy kiveszi belőlem a magáét, mint a lányom tette (főleg az első trimeszterben... az startból -5 kg volt), akkor kb nem marad belőlem semmi senkinek.
2022. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60 voltam 78-al mentem szülni, 65-el jöttem haza. Az első 6 hónapban semmit nem hiztam, kiis jott a védőnő hogy van-e kaja nálunk, eszek - e rendesen. Na aztán beindult.. Ebből a gyerek 4 kiló volt.
2022. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
13 kg-ot híztam majd a szoptatás alatt mindet vissza is fogytam sajnos. Elfért volna rajtam :).
2022. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!