Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok 1 hete...

Edina19850925 kérdése:

7 hetes terhes vagyok 1 hete jelentkeztek rosszullét tüneteim.De két napja szinte semmit nem tudok enni és amit eszek ki is jön.Femibiont szedek meg progreszteront.A kérdésem hogy hogyan tudom a hányingert enyhíteni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is femibiont és progeszteront szedtem és állandóan hánytam. A progit szájon át szeded? Nekem az segitett, hogy nem orálisan, hanem hüvelybe használtam. Persze orvosommal egyeztettem róla. Először a Progesterone Exeltist szedtem, majd azt használtam hüvelybe. Azonban utána váltottunk Utrogestanra.

Remelem tudtam segíteni :)

Boldog babavárást!

2022. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyömbérrel, hideg kólával, többszöri pár falatnyi evéssel, más "népi praktikával" - de az is lehet, hogy semmivel. Ez sajnos ilyen. Igyál sok folyadékot.
2022. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
B6 vitamint szedem. Hideget inni, sokszor keveset, gyömbért. Nekem a krumpli ment le legjobb eséllyel. Vizes borogatás a homlokra, sok pihenés. Sajnos ez a túlélős időszak, nekem kb 1-2 hét volt egybefüggően rossz, azóta vannak jobb meg rosszabb napjaim. Ma pont rosszabb. Tarts ki. :(
2022. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is b6 ot szedtem,meg állandoan a citromos fagyi.Sajnos teljesen semmi nem mulasztja el,csak az idő.Nekem kitartott a 18.hétig.🤢
2022. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En a 20. hetig rosszul voltam, csak fogytam. Enni es inni alig birtam. Nekem a sok pihenes es a gyömbéres tea segített.
2022. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!