Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődtek a reggeli...

Mikor kezdődtek a reggeli rosszullétek? Mennyire volt erős?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 hetes terhes vagyok .. és azon kívül hogy mellem kicsit érzékenyebb semmi más tünetem nincs..dokihoz majd csak február 1én megyek

Valami gond lehet? Bár panaszom nincs

Anikó



2022. jan. 20. 08:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a 6.hét vége felé kezdődött, de nem törvényszerű, hogy rosszul legyél, attól még lehet minden a legnagyobb rendben,sőt, legyél hálás, ha ilyen jól megúszod! Ne aggódj és boldog babavárást!
2022. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy van baj. Én egyszer sem hánytam. A reggeli rosszullét is csak délután jelentkezett néha, az sem minden nap és bőven az első trimeszter végén. Nem törvényszerű, hogy mindenkinek egész nap hánynia és szenvednie kell.
2022. jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Én szörnyen hánytam, de csak a 7. héten kezdődött, a környezetemben a legtöbb nő nem is hányt terhesen, nem mindenki szokott.
2022. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem már nagyon hamar, még az 5. hetet se töltöttem be, épp csak meg kellett volna jönnie és már hányingerem volt elég durván. Aztán a 8. héten már el is múlt az egész.
2022. jan. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

9. héten.

Addig észre sem vettem volna a terhességem, ha nincs a mensi elmaradása meg a pozitív teszt. De aztán a 18. hétig minden nap emlékeztetett rá a testem, hogy bizony az vagyok. Reggeli, napközbeni és esti hányinger is volt, bár "tettlegességig" csak 3-4 alkalommal jutott a dolog.

2022. jan. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
4 gyerekem van, sosem volt egyetlen rosszullétem sem. 😊
2022. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem kezdődtek el azok a bizonyos rosszullétek a terhességem alatt. Most épp itt tankol rajtam a gyerek, szóval ennek ellenére minden rendben zajlott 😂
2022. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊 további szép napot mindenkinek 😘
2022. jan. 20. 09:18
 9/17 anonim ***** válasza:
5.hèten. Addig fajult a dolog h fel kelni sem tudtam.. és egész nap tartott .. infúziót is kaptam. 11+6 hetes ma és reggel is mèg öklendeztem :( de màr tűrhető.
2022. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia,


szintén 6-7. hét és semmi tünet. Nekem az első 2-vel sem volt különösebben semmi rosszullétem, így remélem most is megúszom :D

2022. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!