Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez méhösszehuzodás vagy a...

Ez méhösszehuzodás vagy a baba nyomja ki magát?

Figyelt kérdés
22hetes vagyok pár hete érzem,hogy az hasam alja néha megkeményedik,mintha kinyomná magát a picur.Mindig csak egy helyen érzem ezt.Nem fáj,nem görcsöl,csak mielött kemény lesz az also hasamon érzek egy kis huzodást.Szedjek rá magneB6-ot vagy ne?Második baba az elsönél nem éreztem ilyet,ezért nem tudom.
2010. szept. 10. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedhetsz rá magne b6-ot, amúgy sem fog ártani csak használni. De inkább irass ki magnesi citricitet az sokkal jobb és olcsóbb. Valószínű keményedsz, jót fog tenni a magnézium.

Boldog babavárást!

2010. szept. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló!Te szeded a magne citritet nekem most írta fel az orvos,mennyit szedsz és nem megy a hasad tőle?Bocsánat,hogy nem a kérdésre válaszolok.
2010. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Már nem szedem, mert azt csak 36 hétig lehet én pedig 40+1 hetes vagyok :)

3*1-et szedtem, de 3*2-be írták ki csak én azt sokalltam. Igaz túladagolni nem lehet, mert kiürül a szervezetből amire nincs szükség. Nyugodtan szedd úgy, jót tesz :)

2010. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!