Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36.hètben hasi fájdalom?

36.hètben hasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma lèptem a 36.hètbe.

Egèsz nap tompán fáj az egèsz hasam mensis görcsökkel kísèrve. Nem időközönkènt hanem folyamatosan jelen van kb 11 óra óta. Zuhanyoztam pihentem nem enhyült. Nem elivelhetetlen csak kellemetlen. + Hányingert is okoz.

Szerintetek mi lehet ez?

Menjek be ügyeletre?

Köszönöm előre is a segítsègeteket.



2022. jan. 30. 19:23
 1/3 anonim válasza:
72%
Szerintem a baba miatt is fájhat úgy a hasad mint mensi előtt, de azért nem fog megártani ha elmész orvoshoz, lehet hogy komolyabb a baj (ezzel nem megilyeszteni akarlak csak szimplán ajánlom hogy menj el dokihoz)
2022. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Nehéz kérdés. Szerintem semmi gond sincs, készülődik a méhed. Ilyenkor nekem is sokat fájt, főleg hogy már magnéziumot sem lehet szedni. Mégis mivel nem érzem amit te azt mondom menj be nézzenek rád. Inkább legyen egy felesleges kör és megnyugodhatsz. De 99% hogy teljesen normális, szóval azért nem kell megijedni.
2022. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 33 hetesen is van (+ keményedés),és semmi baj.Nem mondom,hogy ne nézesd meg,de szerintem neked sincs semmi baj.Kezd szűk lenni a hely,hetek kérdése a szülés is.. :)
2022. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!