Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normalis , hogy 17...

Mennyire normalis , hogy 17 hetes terhesen faj , szúr a mellem?

Figyelt kérdés
Voltam már terhes, extran erzekeny volt a mellem akkor is de kb csak az elso trimeszterben. Most a masodik terhessegemnel meg mindig tart, de ez mar inkabb fajdalom, neha szuro erzest erzek leginkabb a bal mellem,bimbonal. Mint mikor szoptatas alatt be volt gyulladva, csomosodva, akkor is haatalmas fajdalmam volt. Most is neha mintha azt ereznem, korhazban nagyon megszenvedtem akkor vele,nem is tudtam sokaig szoptatni. De csomosodast is mintha ereznek mar most. Orvosnak jelezzem legkozelebb? Vagy ez meg belefer a terhességi tunetekbe?

2022. jan. 24. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Igen
2022. jan. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mellbimbóim érzékenyek. A mellem már nem. 16 hetes vagyok.
2022. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen.
2022. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!