Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmaradt menzesz után a...

Elmaradt menzesz után a 2.napon 3 erős pozitív tesztet csináltam,de a mell érzékenységen és fáradságon kívül semmi tünetem nincs.Ez normális? Köszönöm az értelmes válaszokat.

Figyelt kérdés
Terhesség

2022. jan. 31. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Nekem ennyi se volt az elsonel
2022. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nekem se volt még ennyi se.
2022. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút rendben van. Ha szerencsés vagy, nem is lesz más. Ha nem vagy szerencsés, nemsokára beüt minden, és imádkozni fogsz, hogy csak mihamarabb múljon el :)
2022. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
normális. Nekem a mellem sem volt érzékeny, és fáradt sem voltam. Inkább aludni nem tudtam az elejétol fogva. Nincs mindenkinek tunete. Teljesen normális, ha nincs tuneted, ahogy az is, ha van.
2022. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó,megnyugtatóak a válaszok,már minden megfordult a fejemben, hogy lehet nincs is baba vagy valami, tervezett egyébként,csak éppen covidos lettem,és csak az tűnt fel nem jött meg,azt gondoltam,hogy biztos csak késik a betegség miatt,aztán nagy meglepetés volt, amikor pozitiv lett 3 teszt is,meg a covid teszt is majdnem hogy egyszerre..
2022. jan. 31. 18:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem volt csak nőtt a hasam
2022. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Normális. Ne stresszelj. Jó babavárást.
2022. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Az elejen nekem sem volt semmi tunetem, csak a 10-11.hetben hanytam. Boldog babavarast :)
2022. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen korai stádiumban mi más lenne? Teljesen normális.
2022. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, fogalmam sincs ilyen korai szakaszban milyen tüneteknek kéne lenniük,mivel első baba, és az ismerőseimnek elég kemény hányás,hányinger,szédülés volt a terhesség elejétől kezdve.:)

Istenbocsa,hogy én kíváncsi vagyok más is volt e tünetmentes :)

2022. febr. 1. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!