Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vége felé már nem...

Terhesség vége felé már nem érzékeny se a mell, se a mellbimbó. Ez normális?

Figyelt kérdés
Picit aggódom, mert ma este vettem észre, mintga kisebbek lennének a melleim, és akkor vettem észre azt is, hogy már nem érzékenyek, még a mellbimbó sem! Kicsit aggódom! Ez normális??? Nem épp ellenkezőleg kéne lennie? 35 hetes vagyok.

2018. máj. 4. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Konkrétan ezen mit kell aggodni ?

Sosem értettem az ilyet ha nincs probléma, akkor csináljunk!

2018. máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Mit kell mindenen feszulni ? Valakinek egyaltalan nem erzekeny. Te uristen. O nem is gyereket var.... Igaza van az elsonek is, miert kell krealni a problemakat
2018. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mekkora büdös bunkók vagytok, már bocsánat. Aggódom a baba miatt, az előzményeket nem tudjátok, miért kell leszólni?! Olyantól választ vártam, akinek volt ilyen pl. A babám a legfontosabb, és szerintem természetes, hogyha valami megváltozik az eddigihez képest, akkor aggódom.

Erre nem kell válasz tőletek, ne fárasszátok magatokat.

2018. máj. 4. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor nezzel korul interneten. mindenhol irjak hog a tunetek valtoznak, jonnek mennek. nem kell mindenen kiakadni meg hisztizni.
2018. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hidd el 35 hetes terhességnél nem azt kell nézni hogy érzékeny a melled, vagy nem , de gondolom már eljutottál idáig a 35. hétre hogy , azt kell figyelni mozog - e a baba.
2018. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként elgondolkodom, hogy egy ilyen nő , aki lebunkóz idegeneket, mit fog átadni a gyereknek…
2018. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban jönnek - mennek a tünetek a terhesség alatt at, egyénenként változó, ilyenkor pedig a magzatmozgás fontosabb, minthogy fáj-e a cicid. Egyébként nekem is elmúlt a végére, de szülés után úgy bedurrantak a tejtől, hogy borzasztóan fájt, pláne szoptatás közben.

Szóval nyugodj meg, ne stresszelj ezen! Könnyű szülést!

2018. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!