Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most tudtam meg hogy 8 hetes...

Most tudtam meg hogy 8 hetes terhes vagyok :O Normális hogy ilyenkor még semmi tünetem nincs? Sem émelygés? Sem hányinger? Sem mell érzékenység?

Figyelt kérdés

másvégett voltam dokinál és ott ért a meglepetés, hogy bizony terhes vagyok, 8 hetes, és ver már a szívecskéje :)


mivel a ciklusom elég rendszertelen így nem tudtam mire támaszkodni. tesztet csináltam másfél - 2 hete, de nem mondtam volna pozitivnak. (ha akarom látom ha nem akarom nem látom kategóriájú második csík volt).


Mivel tervezett baba, igy nagyon örülünk ! csak most meg vagyok lepődve, hatódva még kicsit.



2017. jan. 25. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak akiknek nincs tunetuk :)
2017. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
8 hét az semmi. Valaki 8 hónaposan tudja meg.
2017. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Nekem egyáltalán nem volt tünetem az elsőnél és most sincs. :)


5 hkm

2017. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor örüljek neki , hogy nem gyötörnek ezek a tünetek , ugye ??? szinte alig merem elhinni hogy végre sikerült:) köszönöm mégegyszer a válaszokat !
2017. jan. 25. 17:36
 5/19 A kérdező kommentje:
És gratulálok neked 5 hetes kismama :)
2017. jan. 25. 17:37
 6/19 anonim ***** válasza:
En azt mondom orulj neki, hogy nincs tuneted. En 6. hettol hanytam 3 honapon keresztul naponta tobbszor mindket gyerekemnel. Imadtam terhes lenni, de megmondom oszinten, hogy azt az elso 3-3,5 honapot kihagytam volna :)
2017. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Noisy23 ***** válasza:
94%

Velem is az történt h az 1. terhessegnel nem is tudtam h terhes vagyok,derekfajas az volt de azt betudtam annak h a földön aludtunk matracon,mell érzékenység is volt azt meg pms-nek gondoltam mivel nekem se rendszeres a mensim,volt már h 1 hónap kimaradt,akkor elég stresszes voltam,arra fogtam. Semmi hányinger,és ez most is így van szerencsére :D örülj h a szerencsésebbek közé tartozol!

19hkm

2017. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,


Akkor örülök :))) Bár ma már fura érzésem van a torkomban... nem tudom ez a terhességi rosszullét ?? Nem tudom mit kell érezni ilyenkor , mert ez az első terhességem !


Köszönöm a válaszokat mégegyszer !

2017. jan. 26. 12:49
 9/19 A kérdező kommentje:

Akkor örülök :))) Bár ma már fura érzésem van a torkomban... nem tudom ez a terhességi rosszullét ?? Nem tudom mit kell érezni ilyenkor , mert ez az első terhességem !


Köszönöm a válaszokat mégegyszer !

2017. jan. 26. 12:57
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódjál, meg fogod érezni egyértelműen, ha terhességi rosszulléted lesz, kicsit rosszabb, mint a hányós vírus.
2017. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!