Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős görcs terhesen?

Erős görcs terhesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8. Hetes terhes vagyok. Hajnalban arra keltem, hogy nagyon begörcsöl pár másodpercre az egész hasam alja, aztán elmúlik, de nagyon erősen . Ez kB 3x megismétlődött és azóta semmi, teljesen elmúlt. Ez mi lehetett? Aggódnom kéne?
2022. febr. 2. 06:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor kell aggódnod, ha erős, menzesz szerű görcseid vannak és/vagy vérzel. A fájdalmas belenyilalások természetesek. Olykor olyan, hogy az ember kiegyenesedni sem bír. Nyúlnak a szalagok, készül a méhed a növekedésre.
2022. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod :)
2022. febr. 2. 10:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Brutal volt és tényleg kB 5 másodpercig tartott, aztán elmúlt. Ez kB 3x megismétlődött fel órán belül, de nem vereztem és azóta teljesen elmúlt. Ijesztő volt erre ébredni hajnalba
2022. febr. 2. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egyszer egy ilyen fájdalom, éjszaka fel is ébredtem rá. De semmi baj nem volt utána. Szerintem ezek a rohadt frontok tehetnek róla.

Én is 8 hetes vagyok, vagy pénteken leszel.😊

2022. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Óó jönnek ilyenek majd tüsszentésre, köhögésre, egy nagyobb nevetésre. Pár másodpercre behúz a görcs, mintha kést forgatnának az emberben, aztán elenged. Természetes.
2022. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj most nezem össze-vissza írta a telefon. Szoval 8 hetes vagyok, vagyis pénteken leszek🤣
2022. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!