Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszteres labor...

Harmadik trimeszteres labor magánban (több lent)?

Figyelt kérdés

Mostmár nem szeretnék szívni az sztk-val, de azt néztem hogy a környékünkön nincs ilyen hogy terhességi vérvételi csomag a magánvérvételi helyeken.

Csinálhatom azt, hogy listával megyek, előre összeszedve hogy mi kell, vagy ezt szokták tudni ezeken a helyeken maguktól?


Előre is köszönöm!



2022. febr. 2. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Persze, hogy mehetsz listával :) vidd a kiskönyved is, benne van abban is, hogy mi kell.

Az is lehet van csomag, csak nem találtad. Én synlabban voltam, ott van biztosan.

2022. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A magánlaborok sem csinálnak meg mindent orvosi javaslat nélkül.
2022. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

A környékünkön csak Corden van,ott én nem találtam csomagban. A kiskönyves és a nőgyógyászom által adott listával mennék :)

2022. febr. 2. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Merre laktok?

Én a Medicoverben csináltattam, ott vannak külön minden trimeszterben csomagok, mindegyik orvos elfogadta.

A harmadik trimeszteri volt a legolcsóbb, talán 9000 Ft

2022. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosodtól nem tudsz beutalót kérni? Nálunk ő adja a beutalót a vérvételre. Én sem mentem az sztkb meg a helyi egészségházba vérvételre mert katasztrófa mindegyik. Magán vérvételi helyre mentem és a háziorvosi beutalóval simán elláttak.
2022. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ajkán lakunk, sajnos Medicover sincs a közelben.

Hát,épp a háziorvossal vannak problémák, elég nagy a fejetlenség mostanság.

2022. febr. 2. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!