Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen normális, ha...

13 hetesen normális, ha mindjárt megjön érzésem van? Kicsit aggódom. Nem erősen, olyan érezhetően fájdogál. Vettem be Magnéziumot is. Ma kezdte el, előtte nemigazán volt. Remélem nincs baj.

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.
2010. szept. 10. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem hetekig volt ilyen, néha nagyon erősen görcsölt, kb a 16-18. héten lett jobb. Addig egy nap többször, és sokszor éjszaka is erősen görcsöltem, mintha meg akarna jönni. Nem volt semmi gond a doki szerint, és azóta is minden rendben van.
2010. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,csak nagyon aggódom.Remélem nálam se lesz baj. :)

És remélem nemsokára elmúlik.Nem szokott ilyen lenni!

2010. szept. 10. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, minden oké!!!!Nekem is volt ilyen, még a 12.hét előtt is, aztán vissza-vissza tért.Ha tudsz akkor pihizz mikor érzed, és jó a magnézium!De ne aggódj, nő a méhed, nyúlnak a szallagok, változnak a dolgok, ráadásul a szervezeted is emlékezhet arra, hogy meg kéne jönnie, ez is benne lehet a pakliban.

Én is iszonyatosan aggódtam, de minden oké, most vagyok 34 hetes:)

Boldog babavárást:)

2010. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Huhhh, tényleg sokminden lehet.

Nekem pár hete volt fura érzésem. Kb. 2-3 hete. Aztán végülis arra gondoltam, hogy lehet, hogy belül növekszik minden, és nyúlnak a szalagok is. Azt meg talán néha lehet kicsit érezni. Mintha az elsővel si lett volna ilyen - de azt olyan gyorsan elfelejti az ember... :)


Most 17. hétben vagyok a másodikkal. :)

2010. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam, így a 26. hétben is van ilyen. Nekem sokat segített a magnézium.
2010. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Segített nekem is a magnézium.Szerencsére ma már nincs semmi hasfájásom! :)

De a fáradság érzet is normális ilyenkor?Napokóta lehangolt vagyok,nincs kedvem semmihez,körülöttem mindenki boldog,nem értik miért nincs kedvem még beszélgetni sem!Olyan különc vagyok mostanában... :(

Azt hittem minden rosszullét elmúlik a 12.héttel. :(

2010. szept. 11. 15:04
 7/9 anonim ***** válasza:
A fáradtságérzet, lehangoltság, feldobottság, érzékenység, sírósság, minden belefér ilyenkor. S valóban az első 12 hét a legnehezebb ilyenkor, de utána sem szűnik meg minden tünet.
2010. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

19:25ös vagyok, én a 12.hét után kezdtem el hányni és jóformán 1 hónap volt, amikor ne aludtam volna egész nap:)

Mindenkiből mást vált ki, és nem feltétlen múlnak el a tünetek az első 3 hónap után.

2010. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tényleg érdekes,hogy szombaton egész nap levert voltam,vasárnap meg pörögtem,egymás után sütöttem a sütiket.... mostam,főztem,meg minden,nem lehetett lelőni... :)

Remélem ez ígyis marad! :)

Szép napot Nektek.

Köszönöm a megnyugtatást.

2010. szept. 13. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!