Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyilall a hüvelyembe? Normális...

Nyilall a hüvelyembe? Normális, vagy a méhszáj nyílhat esetleg? 32 hetes vagyok. Sokszor keményedek és megjön érzésem is van, magnéziumot szedek elég sokat, Béresből 3-4 db-ot a doki javaslatára.

Figyelt kérdés
De nyilallás még nem volt. Elvileg faros a babám, legalábbis 1 hete az volt, és még most is úgy érzem mozogni ahogy eddig, tehát a lába lent. A dokimhoz csak 2 hét múlva megyek. Vagy a baba rugdalhat valami ideget?
2009. aug. 15. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:

szervusz!


ez az érzés a hüvelyedben lehet az, ahogyan a szalagok nyúlnak és kisugárzik. azonban a keményedéssel és az alhasi görcsökkel egyben... én a helyedben elmennék az orvosomhoz, ha szabin van, akkor oda, ahol rendel! jobb a biztonság! megvizsgálnak és akkor érzik, mi a helyzet a méhszájaddal!


most látom, hogy ez tegnapelőtti kérdés! remélem azóta megoldódott! ha nem, akkor legalább hívd fel az orvosod, és kérdezd meg tőle is :)


Kellems babavárást! :)


[link]

2009. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 30 hetes vagyok, de nálam már a 28-tól jelentkeztek. Aggódva rohantam a dokihoz,méhszáj zárt. Azt mondta a nyilalás és a görcsölgetés azért lehet mert a gyerek egy idegre ül, illetve begörcsöl a méh ha fordul. Hát nem tudom. Mostanába egyre többet forog.

Érdemes lenne egy méhszájat nézni nyugtatásként.

2009. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma délutánra beszéltem meg egy időpontot a dokimmal. Remélem minden rendben. :)
2009. aug. 17. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Már biztos túl vagy a doki, megírnád, hogy minden rendben van-e és mit mondott erre?

Két napja este nekem is annyira nyilallt a hüvelyem, hogy fájt. Még csak 24 hetes vagyok.

2009. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére minden rendben, a méhszáj zárt volt. Magnézium és pihi. De ha neked is hasonló van, azért Te is szólj a dokidnak!

Minden jót, boldog babavárást!

2009. aug. 18. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy válaszoltál, örülök, hogy nálad minden rendben. Egy hét múlva megyek dokihoz, szólni fogok erről neki.

Neked is minden jót! :)

2009. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!