Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális 17 hetesen, hogy...

Az normális 17 hetesen, hogy ha vízszintesen fekszem az ágyban, alig tudok kinyújtózni, annyira feszül, húzódik a hasam? Magnéziumot szedek.

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok már hónpok óta , de szinte az elejétől kezdve nem esik jól a nyújtózkodás. Én ezért leszoktam róla , ha nagyon muszály akkor húzd fel a lábaidat és úgy nyújtozz hogy a hasadat egyáltalán nem nyújtod. Nagyon tud fájni, nekem volt olyan hogy megfeletkeztem róla és azt hittem hogy szétszakadok , sokára múlt el a fájdalom.

30 hkm

2010. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, természetes. Nem is szabad nyújtózni, csak nagyon óvatosan.

Minden jót!

1 éves kislány és 18 hetes pocaklakókiscsaj anyukája

2010. szept. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

Még csak 16 hetes vagyok, de legalább másfél hete kényszernyújtózkodok, de kontrollálom még félálomban is, hogy finoman tegyem. Hát nem kellemes.

2010. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, normális, én ezért sem teszem, mert érzem, hogy nem jó.
2010. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!