Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire meg bizható pregnasen...

Andi28 kérdése:

Mennyire meg bizható pregnasens tehesegi teszt ? 11 en kel meg jönie de ugy erzem magam mint aki terhes Nem tudok ki igazodni a teszten 😔

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 10:15
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg vegyél egy 10 es tesztet és reggel csináld meg.
2022. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Köszi

Januar 23 an csinaltam aszt a tesztet onan szamitva mar erosodnie kelet volna a csiknak

2022. febr. 6. 16:24
 23/40 anonim ***** válasza:
76%

"mar erosodnie kelet volna a csiknak"

Kelet volna. Szóval ez valószínűleg inkább nyugat.

2022. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
40%

Tényleg csesztetni kell szerencsétlent!

Mindenki hibázik!

2022. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Majd meg tudnak makor 7 eve nem jon nem kivanom senkinek eszt az erzest 😔

Tapalsztalja meg nyugottan ha enyira negativ

2022. febr. 6. 16:35
 26/40 anonim ***** válasza:
83%

24.

A kérdező már 3(!!!) csíkot lát a tesztjén, holott 5 nap múlva esedékes csak a menstruációja. Sőt, 2 héttel ezelőtt is tesztelgetett már. Szerintem itt ő az egyetlen, aki cseszteti magát, de azt nagyon durván...

2022. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, 10 év után sem kéne medidiotulni.

Sajnálom, hogy nem jön össze. De ha teljesen irreális időpontokban tesztelsz, akkor mit vársz?!

Egy biológia könyvet azért alaposan átolvasgatnál. Néha a tudás hiánya is hátráltatja ám a teherbeesést...

2022. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
36%
A 2 héttel ezelőtti és a 3 csíkot én se értem de tény h 5 nappal hamarabb egy teszt ki tudja mutatni!
2022. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

28. Elméletileg ki tudja mutatni, de az esetek nagy többségében 5 nappal előbb nem mutatja ki, mert sem a ciklus, sem a hcg termelődése nem szabályszerűen működik... És magyarázd már meg, kérlek, hogy amúgy is mit nyerne azzal, ha 5 nappal előbb tudná, hogy terhes?! Mert szerintem semmit. Semmit nem tudna tenni, amit 5 nappal később már nem lehet.

De a legritkább eset, hogy 5 nappal előbb + legyen.

Inkább az jellemző, hogy negatív. Akkor a delikvens elkezdi nyugtatni magát, hogy biztos csak MÉG nem mutatja ki. Mert akkor már hirtelen eszükbe jut, hogy akár a peteérés is csúszhatott... És akkor elpazarolnak még 5-6 tesztet... Ok, biztos van, akinek ez jó móka. De időt, pénzt és idegeket meg lehet kímélni, ha az ember tud ülni a seggén, és kivárni pár napot.

2022. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
30%

Mindenki arra költi a pénzét és azzal tölti az idejét amire akarja!ha ő szeret tesztelni akkor hajrá!

Én jobban szerettem látni a negatív tesztet mint hitegetni magam még 5 napig hogy hátha most

És igen 4 pozi tesztből mind 8,9 dpon mutatta. Az h nem maradtak meg az más téma de legalább tudom h van peteérésem .....

2022. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!