Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok sajnos...

10 hetes terhes vagyok sajnos baci van a vizeletemben a haziorvosom Monural port írt fel 2db egymást követő este kell meginnom.Ez egy eléggé erős antibiotikum egyáltalán lehet ilyet használni terhesen??? Aggodom ezzel nem árthatok a babának???

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 07:36
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a Monuralt nem terhesen se használnám. Szinte borítékolható utána a hüvelygomba is.
2022. febr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Dokidban bizol? Lehet terhesen szedni, celzott antibiotikum, amit ugye meg kell inni, ejszakara bennt tartani, igy kozvetlenul a holyagodban hat.
2022. febr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Be ne szedd! Inkább egy jó kis felszálló fertőzés, az legalább biztos árt majd a babának is.

Nehogy higgy a dokinak, hát eleve normális az, aki 5+ évet képes egyetemre járni?! Honnan tudhatná egy olyan ember, hogy terhesen lehet-e azt a gyógyszert szedni.


Nem tudom, van-e a falutokban jósnő, de a helyedben azt keresnék és majd ő meggyógyít ráolvasással. Ha véletlen nincs ilyen szakember a környezetedben, akkor meg ásvány karkötő vagy illóolaj. De doki által a panaszaidra felírt gyógyszert még csak véletlenül se ne, az ördögtől való!

2022. febr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bízok benne csak mégis félek meg csak 10 hetes vagyok , nyilván nem fog olyat írni amit nem lehet terhesen bevenni🙈🙈
2022. febr. 2. 07:50
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 3/4 válaszoló erre most nincs szükségem ha nem tudsz normálisan valaszolni csak ilyen stilusban akkor kérel legközelebb görges tovabb nem kötelező válaszolni a kérdésre.

Köszönöm legyen szép napod

2022. febr. 2. 07:54
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is írt fel, beszedtem. Eszembe se jutott, hogy nem kéne hiszen az orovs mondta. Vettem mellé probiotikumot is biztos ami biztos alapon. Nem volt semmi gond
2022. febr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is szedtem, lokális antibiotikum, és nagyon gyorsan hat. Egy fertőzés sokkal veszélyesebb.
2022. febr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

3-asnak igaza van


Ébresztő


Bízz az orvosodban ne a gyakoriban


De komolyan


Boldog és továbbiakban egészséges babavárást

2022. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

1. A Monural marhára nem "eléggé erős antibiotikum".

2. A Monural szedhető terhesen.

3. Ahogy te is leírtad, az orvos nem idióta, nyilván olyan gyógyszert ad, amit lehet terhesen szedni. Szóval halálosan felesleges laikusokat kérdezgetni az interneten.

4. Egy jó kis kezeletlen bacteruria koraszülést és magzati retardációt okozhat, csak szólok.

2022. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is Monuralt kaptam es minden okes vokt utana..esetleg ha felsz hasznalj lactofeelt 1 hetig utana.
2022. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!