Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy semmit nem kívánok?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok, ha nem érezném, hogy éhes vagyok kb. semmit nem ennék legszívesebben, illetve a szám is állandóan ki van száradva, pedig sokat iszom.
2022. febr. 7. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2022. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd megszokod. :-) Normális. Jó eséllyel a 2. trimeszterben visszajön az étvágyad.
2022. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

én is így voltam, megspékelve gyomorsavval, amitől hánytam is. nem éreztem hogy éhes lennék, nem esett jól enni. aztán eljött az hogy enyhe rosszullét jelezte hogy ideje lenne enni... na onnantól kezdve figyelek rá, hogy ha törik ha szakad, egyek normálisan, 2-3 óránként pár falatot legalább. azóta nincs gondom az evéssel :)

16hetes kismama

2022. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, 6 kilót fogytam az első trimeszterben
2022. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. febr. 7. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Normális. Én 9hónap alatt egyszer se kívántam semmit. Pedig vártam mik lesznek a furcsa kombinációk vagy az éjszaka közepén rámtör, hogy bármit enni akarok de semmi.
2022. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még csak a 6. hónapban járok, de én úgy a 7. héttől nem kívánok semmit. A 14-15. hétig kifejezetten rosszul is voltam, azóta csak úgy "nem ennék semmit". Azért eszek, mert kell és mert éhes vagyok, de nem élvezem különösebben. :)
2022. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

6-os a kérdező szerintem nem úgy érti ahogy te gondolod. Nem a kívánósságra érti hanem a terhesség elején jelentkező “semmit nem bírok megenni”-re.


Kérdező én is a 9. hétben vagyok de már több mindent tudok enni mint eddig.

Volt olyan nap amikor szinte csak epret és banánt ettem semmi mást.

Ez sajnos ilyen most.

2022. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen utolsó úgy értem. Eddig húst hússal ettem mindig, de arra se tudok ránézni. Hát valamit azért eszegetek, de semmi nem esik jól. Két hete kezdődött ez, előtte édességet kívántam nagyon, pedig sose voltam édesszájú. Na mindegy, idővel majd csak jobb lesz.
2022. febr. 8. 00:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Jobb lesz persze.

Most nekem se jobb a helyzet nyugi.😂

Ma voltam vérvételen de korán reggel már 2 hányással indítottam, most nem bírok enni.

2022. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!