Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ettől lehetek terhes?

Ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A párommal tegnap történt ez a dolog, hogy ki vertem neki, le takarítottuk a tetejét is. Szerintem nem volt benne sperma mert nagyon nagy erővel lövellt ki belőle. Aztán be tette nekem úgy 1-2 percre, de nem élvezett belém. Ettől lehetek terhes? Még nem jött meg ebben a hónapban és nagyon félek. Az egész életemet tönkre tenném vele. Megegyeztünk a párommal hogy ilyet többet soha nem csinálunk és megtanultuk a hibáinkat. Terhességi tesztet nem tudok venni és tablettát sem. A tesztet azért mert nem vagyok olyan idős hozzá, a tabival szintén ez van, plusz azt ki is kéne íratni. Kérlek csak normális válaszokat írjatok. Olyankor akik olyanokat írnak hogy "megérdemled" "minek szexelsz ha nem értesz hozzá?" Ezeket én is tudom szóval nem kell leírni

2022. febr. 8. 04:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Vegyen a pasid akkor egy tesztet de aktus utan 2 hettel van ertelme

Ovszert is vegyen es akkor nem kell rettegni

Nogyogyasz felirja 14 eves kortol a fogamzasgatlot ha jol tudom es nem kell anyadnak tudni rola

Ha nem vagy 14 se akkor varsz es addig is az ovszer marad

2022. febr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak trollkodsz itt! Ennyire sík nem lehetsz! 🤦🏽‍♀️

-letakarítottátok a tetejét. A húgycsőben is maradhatott, ami simán beléd kerülhetett

-csak 1-2 percre. Az mindegy, hogy egy perc vagy egy óra vagy öt óra. Bent volt, esély megvan.

-egész életedet tönkretennéd. Akkor húzzatok gumit!!!

-nem veszel tesztet, mert falu? Ülj fel a buszra és menj el máshova dm-be vagy rosszmannba (4-500 ft a teszt). Vagy vársz még heteket, mondjuk 12-t, hogy biztosan legyen babád? Ha egy tesztért nem vagy képes elmenni, akkor dokihoz hogy mész majd abortusz miatt? Vagy örökbe akarod adni? Vagy mégis megtartod? Na jó, egy kicsit eltúloztam, de az esély megvan rá, mivel nem védekeztetek. Mindig ez a szöveg, hogy “többet ilyen nem lesz”. Mindenki ezt mondja. Ha tudjátok, hogy ez rizikó, meg nem akartok gyereket, akkor miért oroszruletteztek??? Tisztára, mint az Észbontók c. műsor lenne

2022. febr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegnap volt még vehetsz be esemény utánit
2022. febr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor tisztázzuk.

Hiába keresel most terhességi tüneteket, a spermium pár napig vándorol a petevezetèkben mire eljut a kilökődött petesejthez, ahol megtermekenyites után még pár napig vándorol mire eljut a méhez. Ott beágyazódik és elkezdődik a hcg hormon termelése. Ezt mutatja ki a terhességi teszt, de azt látom tudod h azért 2 hétnek el kell telnie mire a teszt kimutatja a terhességet. A hcg hormontol vannak terhes tünetek de az is általában csak később mikor olyan nagy már a hcg a szervezetben. Tehát kb a terhesség 6-7. Hetében (vagyis aktus után 4-5 héttel) jelentkeznek tünetek.


Az mindegy h mozgatta-e és a perc is teljesen mindegy.. Tehát ha benned volt a pénisze akár csak 3 másodpercre is kerülhet beléd sperma. Az hogy letöröltétek előtte mindegy és az is h milyen erősen lövellt ki előtte, a hugycsőben maradhat sperma. Ha pisilt miután elélvezett csökkenhet az esélye, de erről nem írtál így feltételezem nem volt wc-n.


Tesztet nagy bevásárlohelyeken(tesco auchan spar) dm, rossmann illetve gyógyszertarban tudsz venni, mégis azt ajánlom inkább orvoshoz menj minél hamarabb, mert az esemény utáni 72oran belül kell bevenni.. Nem tudom hány éves vagy, de 16-17 évesen anyukád sem kell ott legyen a nőgyógyászati vizsgálaton úgy tudom de ebben a többi kérdező tud esetleg segiteni ezt nem tudom biztosan.... Bár Inkább egy kis szégyenérzet anyukád és az orvos előtt emiatt, mint később egy abortusz miatt...


Máskor gumiovszer....

2022. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%
Napitroll....
2022. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne is akarj még tesztet venni ha csak tegnap történt.. 🙄
2022. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
67%
Egyértelműen kamu. Mekkora csődtömegnek kell lenni ahhoz, hogy ilyen kérdések kiírását bárki is élvezze? Ennyire nincs élete semmilyen téren? Szerencsétlenje..
2022. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
19%
Hogy ne csak lebaszós választ kapj, nyugi ennyitől NEM leszel terhes. Sajnos én is jártam már így, én is halálra idegeskedtem magam de attól csak rosszabb mert késhet emiatt a menstruációd. 100%ra merem írni, hogy nem leszel ettől terhes. De többet ilyet tényleg ne csináljatok, nem éri meg az az 1-2 perc gumi nélkül, hogy utána meg azon idegeskedj, hogy megfog-e jönni vagy nem.😊
2022. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Egy tesztet azért majd csinálj, hogy biztosra menj és ilyet tényleg soha többet ne csinálj!

2022. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Az utolsó válasznak köszönöm!

Ma tudtam meg azt hogy semmi olyan nem ment belém mert a párom folyton ki vette hogy megnézze száraz e ott neki és full száraz volt

2022. febr. 8. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!