Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek Sztk alapon...

Szerintetek Sztk alapon nőgyógyászhoz/terhesgondozásra bejöhet a férjem ?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek első ultrahang vizsgálatra ( akkor leszek 5+4 hetes) , és az érdekelne hogy most a leendő apuka bejöhet e a vizsgálatra vagy nem ? Vagy orvos függő , délelőtt megyek és nem feltétlen venne ki szabadságot a férjem ha tudja hogy nem jöhet be velem.

#terhesség #apuka #első ultrahang vizsgálat
2022. febr. 9. 18:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Már 2016ban sem engedték be a férjem…. Genetikai ultrahangkor próbálkoztunk. De az orra előtt becsukták az ajtót, hogy kizárt hogy bejöhessen…
2022. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
5+4-gyel teljesen felesleges orvoshoz rohanni, apukát magaddal citálni meg pláne, mert jó eséllyel kb. semmit nem fog látni még a doki sem.
2022. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem, és ilyen korán nem is kellene menned, úgysem látnak még szívhangot.
2022. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%

5+4hetesen mit akarsz látni?! Még csak szivhangja sem lesz ilyen korán.

Egyébként nem, nem mehet be

2022. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

3-as :

Azért megyek mert autoimmun pajzsmirigy alulműködésem van , és a doki mondta hogy előbb mennem kell mint a 6.hét.....

2022. febr. 9. 18:19
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez oké, hogy elöbb kell menned.

De attol ugyan úgy semmit nem fogsz látni. Felesleges az apukát is berángatni emiatt.

2022. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
ha nem lenne semmi bajom akkor én se mennék el 5 hetesen , de mivel 3 éve probálkozunk és nem csak hogy pajzsmirigyem rossz de a mellem tele van jóindulatu daganattal és CSAK a nőgyógyász küldhet el mell ultrahangra ahova havonta kell járnom így érthető hogy a doki mondta hogy menjek be előbb. Csak el felejtettem megkérdezni tőle hogy a férjem bejöhet e velem vagy sem .
2022. febr. 9. 18:21
 9/32 A kérdező kommentje:
én egy ártatlan kérdést tettem csak fel , nem kellenek a rosszindulatú hozzá szólások , mivel első baba és a férjem is kíváncsi hogy minden rendben van miatta kérdeztem meg hogy ha egy kis esély is van akkor viszem magammal.
2022. febr. 9. 18:23
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
6. Nekem is az van, mégse kellett előbb mennem mint akárki másnak. 😳🙄
2022. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!