Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek Sztk alapon...

Szerintetek Sztk alapon nőgyógyászhoz/terhesgondozásra bejöhet a férjem ?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek első ultrahang vizsgálatra ( akkor leszek 5+4 hetes) , és az érdekelne hogy most a leendő apuka bejöhet e a vizsgálatra vagy nem ? Vagy orvos függő , délelőtt megyek és nem feltétlen venne ki szabadságot a férjem ha tudja hogy nem jöhet be velem.

#terhesség #apuka #első ultrahang vizsgálat
2022. febr. 9. 18:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
28%

Szia!

3 eve szültem, ugyr akkor meg nem volt covid. Valahova bejohetett valahova nem.

Viszont hatalmas nagy kocsogsegnek tartom hogy nem jöhet be apuka, hisz ő is szeretne látni a gyermeket.

2022. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Utolsó :


Igen emiatt kérdeztem meg igazából, max átmegyek magánba hát ha oda bejöhet velem . :)

2022. febr. 9. 18:29
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az van mégsem kellett előbb mennem sehova, kerek 7+0 voltam először dokinál. Nem tudom sztk mi megy, maganba járok oda mindig bejohet velem a párom sima vizsgálatra is ha szeretne.
2022. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

Én 6+3 hetesen voltam magánban és még csak hüvelyivel látta a doki és szívhang is volt, de nem jött be a férjem mert ki volt írva hogy csak babamozira lehet (az meg nem tudom pontosan mi). Sztk-ba nem hiszem hogy beengednék az apukát, még engem se láttak szívesen…

Minden esetre én hüvelyi vizsgálatra nem szívesen vinném be a férjem. Ő most a 12. hetire fog bejönni velem.

De tényleg rossz hogy úgy kell kérdezni meg könyörögni, mikor az ő gyereke is.

2022. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Idén februártól nekem már magánba sem engedték be, úgyhogy teljesen kizártnak tartom :(
2022. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
82%
15 az biztos h magán függő mert én nemrég váltottam dokit, magan volt mindkettő de mindkettőnél jöhet be, a, genetikai uh meg mind czeizel oda is mindig jöhetett, most az utolsó kivételesen édesanyám jön be velem mert párom külföldön van de anya is bejohet.
2022. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
72%

Magánba mindig velem jöhet a férjem, az első alkalomtól kezdve.


A kötelező állami terhesgondozásra a kolléganőmnek nem mehetett be.


De lehet intézményenként is változó :) Mondjuk a magánban kifizetek 15 ezret alkalmanként, így legalább ennyire lehetnek rugalmasak.

2022. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
87%

velem 2016ban is bejöhetett sztk-ban is meg magánban is beengedték. Ráadásul úgy mentem be, hogy negatív volt a teszt és nem tudtuk mi van, de pont otthon volt, elkísért és a nővérke kiszólt, hogy apuka jöjjön be... szall így tudta meg, hogy apa lesz :D


na de, magánba nálunk 2-3 oltással be szoktak engedni

2022. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
81%

Hát én 24-et fizetek alkalmanként mégse jöhetett be legutóbb.

Előtte pedig igen, nem tudom mi változott. Genetikára nekem is beengedték még januárba, aztán a sima terhesgondozásra amikor foglaltam időpontot szóltak, hogy mostmár kísérő nélkül.

2022. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csörögj oda, egy kérdést megér
2022. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!