Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik macskát tartanak,, lett...

Akik macskát tartanak,, lett bajuk a babájuknak? +Akik nyers halat ettek terhesség alatt??

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 03:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

A ruszli végül is nyers hal. Se előtte, se azóta nem tudom megenni, de terhesen megkívántam. Macskánk pedig mindig is volt és mindig is lesz. Annyi, hogy terhesen a férjem nem engedte nekem takarítani az almot.

Semmi baja nincs egyik gyerekünknek se.

2022. febr. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmitől nem lett baja
2022. febr. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nyers halat nem ettem. Macskánk viszont van. Terhesség előtt megcsináltattam a toxoplazma vizsgálatot. Mivel nem estem át így a terhesség alatt is meg lett csinálva 3szor. Nem kaptam el. Nagyon kicsi az esély. Kb a macska seggét kéne nyalogatni hozzá
2022. febr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Macskánk nincs, de barátnőmnek mindig is volt (nyilván terhesség alatt se dobta ki) Egészséges a gyereke.

Ha aggódsz, vidd el állatorvoshoz, ott csinálnak szűrést azt hiszem.

Nyers halat ettem

Svédországban voltunk. Azt se tudtam mi az, de nagyon guszta volt amit a szomszéd asztalnál esznek 😅 olyat kértem. Tényleg rohadt finom volt (valami pácolt hering lehetett) Semmi baja a gyereknek, meg gondolom a svéd gyerekek is egészségesek😄

2022. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Kiskoromban nekünk volt macskánk mindig, több is, ahogy most is, de ugye már nem élek otthon). Nekem most nincsen (terhesen), de nem azért, mert nem szeretem őket, vagy mert éppen terhes vagyok.


A nyers hal nem feltétlenül okoz gondot, azért tiltó listára, mert okozhat, ahogy a többi tiltó listás étel is, mint bizonyos sajtok stb. Valamelyiknél nagyobb a veszély, valamelyiknél nagyon alacsony, de mivel lehetséges, hogy bajt okoz, így automatikusan felkerülnek a listára. Lehet ha folyton azt ennéd se lenne semmi bajod, de az is, ha csak egyszer megennéd és gondot okozna. Ezt egyszerűen előre nem lehet megmondani, nem látsz bele, emiatt intenek ezektől az ételektől.

2022. febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Macska miatt ne aggódj, ezt érdemes megnézni:


[link]


Nyers hal lutri. Kicsi az esélye, hogy baj legyen. A többségnek nyilván nem lesz baja tőle.

2022. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
A macska egész élete alatr 2 hétig fertőz csak!!!
2022. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Nyers halat nem ettem, de két terhességet csináltam végig negatívként, úgy, hogy még velem is aludt a cica. Semmi bajunk nem lett.
2022. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Negatív vagyok toxoplazmára, terhesen lett macskánk. Nem volt semmi gond, megkapta az oltásait, féreghajtót, tiszta állat, annyi, hogy nem nyúlok az alomhoz.
2022. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Terhesség alatt nem a macskától lesz bajod,hanem a macska ürülékétől.Az almot más takarítsa ameddig terhes vagy és semmi gond nem merülhet fel.


A nyers hal meg..sushi.Semmi bajod nem lesz tőle.

2022. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!