Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Chorionboholy mintavétel után...

Chorionboholy mintavétel után volt akit felhívtak, de jó volt az eredménye?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia


Nem tudok neked sajnos segíteni, szerintem itt még a legtöbb kismama nem is hallott erről a vizsgálatról. Nekem is csak akkor mondták el, hogy van ilyen miután megszületett a kisfiam rendellenességgel:-(

2010. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :( Nálunk nagy dilemma volt, hogy kockáztassuk e ezt a vizsgálatot, de azt hiszem inkább javasolnám mindenkinek. Most az eredményre várunk.
2010. szept. 13. 11:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Igaz nem ugyanaz de nekem mikor amnion voltam azt mndta a doki ha 1 héten belül hívnak akkor baj van.Ha nem hívnak akkor kb 1 hónap múlva mennyek a leletér. Hál istennek nem hívtak...
2010. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is amniom volt,de én olyan helyen végeztettem(a Telki khzban vették le a mintát),ahol 2 nap múlva már hívnak az eredménnyel(az újfajta fluoreszkálós módszerrel végzik a levett anyag vizsgálatát Prágában).Szerdán voltam,és pénteken hívtak,hogy minden oké.Most tervezzük a kistesót,és én inkább a chorionboholy biopsziát akarnám,mert azt jóval korábban(10.-12.héten is)meg lehet csináltatni.Nálad gond van,kedves kérdező?
2010. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még nem hívtak, de minden telefoncsörrenésre infarktus kerülget. Azért lenne jó tudni, ha hívnak, az csak rosszat jelent -e. Múlt hét kedd óta eltelt kb. 1 hét. Igazából már minden eldőlt, csak az őrült várakozásban mindenre össze-vissza gondolok, és rettegek a hívástól.
2010. szept. 13. 18:30
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem csináltak chorionboholy mintavételt és elég hamar lett eredmény, ugyanis hétfőn megcsinálták és csütörtökön már hívtak is hogy egészséges kisfiú a baba a pocimban. Persze utánna még postán is küldték a hivatalos papírt. Nme tudom hol csináltattad, hogy magán intézményben vagy kórházban. ettől is függ mennyi idő múlva és hogyan értesítenek az eredményről. Nálunk meg volt beszélve hogy ha van eredmény egyből hívnak akár milyen is.

Nagyon szorítok, de biztos minden rendben van. Majd írd meg légyszi mi az eredmény.

2010. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló vagyok.Az utolsó vá.-tól kérdezném,hogy hol csináltattad meg?Ha magán kórházban mennyibe került?Azért gondolkozom ezen nagyon,mert én már 38 éves vagyok(az előző picinél 36 voltam),így nekem ajánlatos elvégeztetni valamelyiket(amnio vagy corion.b.biopszia)Előre is köszi.A kérdezőnek:bocsi az OFF-ért,és feltétlen írj,ha megvan az eredmény.
2010. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok az akinek csináltak ilyen vizsgálatot.

Az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központban csinálták és 50000 forint volt másfél évvel ezelött.

Belinkelem az elérhetőségüket ha érdekel. Nekem ajánlották őket és tényleg maximálisan elégedett voltam velük.

[link]

2010. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
KÖSZI!!!!Az nem is olyan durva(nekem 170 ezer ft-ért csinálták az amniot a Telki khzban 2008 januárban).Azt hiszem most inkább ezt fogom választani,pláne amiatt,hogy jóval korábban elvégezhető!Ráadásul bp.-i vagyok,tehát ez sem gond.Még 1x KÖSZÖNÖM a segítségedet!
2010. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincs mit, nagyon szívesen!

Örülök hogy segíthettem!

2010. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!