Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, mit tapaztalt a szülés...

Ki, mit tapaztalt a szülés előtti napokban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kíváncsi vagyok, hogy kinél milyen előjele volt a szülésnek? :) miket tapasztaltatok napokkal előtte, még ha csak utólag is jöttetek rá, hogy annak a jele volt? Pl. görcsök, hasmenés, baba mozgása stb. Illetve, hogy kinek mennyivel előtte jelentkeztek ezek? Én 37 hetes vagyok, a méhnyak a legutóbb 1000 volt, 35 hetesen voltak elég durva jóslóim, azóta inkább mensi szerű görcsök vannak, baba feje mélyen beilleszkedve, tegnap óta megyeget a hasam, a baba hol alig mozog, hol meg sem áll :D már nagyon várom, hogy elinduljon a buli, úgyhogy szívesen olvasnék tapasztalatokat :)

2022. febr. 15. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi előjele nem volt egyik szülésemnek sem


Talán az hogyár 40. Hèt után voltam mindegyik alkalommal.

2022. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi az ég világon!
2022. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Kedd délután voltam nst-n, minden rendben volt, reméltem, hogy még húzom egy darabig, mert épp beteg voltam. Szerda hajnalban kb 20 perc különbséggel olyan furán fájt, de pisilésre elmúlt, utóbb azt mondom, azok már olyanok voltak, mint a fájások, csak jóval gyengébbek. Szerda este kezdődtek az igazi fájások és csütörtök reggel megszültem.
2022. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmit nem éreztem előtte egyik gyereknél sem.4 gyerekem van,mind spontán indult,vagy a kiírt napon,vagy előtte 1-2 nappal.
2022. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi jele nem volt. Egyszer csak elfolyt a magzatvíz a semmiből.
2022. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyik alkalommal sem volt jel. Nagyon gyorsan indult be nálam. Szóval kb 30 perccel az első tünet után születtek meg mind. Nálunk mondjuk koraszülés volt.
2022. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi jele nem volt, pedig nagyon figyeltem.
2022. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam a nyakdugo távozása reggel, aztán aznap este indultak a fajasok. Mas jel semmi nem volt. De ez a nyakdugo is olyan hogy van akinek napokkal, hetekkel előbb is elkezdhet távozni.
2022. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Senkinek semmi jel? Miért hittem akkor, hogy vannak előjelek? :D
2022. febr. 15. 21:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak így vissza gondolva aznap nem volt kedvem semmihez, csak feküdni, meg nagyon enyhe mensi görcsök, délután 4kor folyt el a magzat víz. Mint utólag kiderült a nagyon enyhe görcsök a tágulás volt, 8cm-re nyitva volt a méhszáj mire beértünk :D
2022. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!