Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vajúdás szúró fájdalom vagy...

A vajúdás szúró fájdalom vagy görcsös?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Mint egy mensi görcs, csak erősebb és nem folyamatos hanem hullámokban jön.
2022. febr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Görcsös. Nekem olyan volt, mint egy bélgörcs (a mensim nem szokott fájni, ahhoz nem tudom hasonlítani). Mint mikor nagyon durván csikar a hasad. És egyre erősödött és egyre tovább tartott.
2022. febr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Menzesz szerű volt nekem, csak jelentősen erősebb, és volt egy csúcspontja. Tehát elindult hullámban egy görcs, elért egy pontot, ahol baromira durva volt, aztán fokozatosan enyhült. És ezek jöttek x percenként.
2022. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Erős hascsikaras jellegű görcs hasmenésnél... Amikor akkorát görcsöl a hasad h belegörnyedsz. Nekem ilyen volt csak erősebben...
2022. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is hascsikarásra emlékeztetett. Amikor ülsz a wc-n és összeszorított foggal kapaszkodsz a csempébe. Csak szorozd be 100-zal. Én fájások között is elviselhetetlen alap fájdalmat éreztem, így nem volt az, hogy pihenhetek a kettő között..
2022. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a keresztcsontom fájt, nem tudom hasonlítani semmihez. Se nem szúró, se nem görcsös. Olyasmi, mint amikor becsípődik egy izom vagy ideg a hátban. A hasamban én semmit nem éreztem.
2022. febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Görcs


Nem is igazi fájás, (nekem utólag fura, hogy így hívják.)


Hanem egy hullám

Elindul a görcs.. csúcsosodik.. aztán elenged.. persze ez fáj is.. de az összehúzódás sokkal talàlóbb szó rá..

2022. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Egyértelműen görcsös.Ha azért kérdezed,mert bizonytalan vagy,hogy tudni fogod-e hogy az, akkor megnyugtatlak,tudni fogod.Semmi máshoz nem igazán hasonlít.Picit tényleg a mensi és a hascsikarás keresztezése.És valóban nagyon fáj,de ne aggódj,bírni fogod,mert muszáj lesz.
2022. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Én sem éreztem semmit a hasamban. Én mensikor se görcsölök csak a derekam fáj. Nekem vajúdásnál is derékban jöttek a fájások. Olyan volt mintha le akarnák szakítani az alfelelem. 😄
2022. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!