Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, mit tapaztalt a szülés...

Ki, mit tapaztalt a szülés előtti napokban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kíváncsi vagyok, hogy kinél milyen előjele volt a szülésnek? :) miket tapasztaltatok napokkal előtte, még ha csak utólag is jöttetek rá, hogy annak a jele volt? Pl. görcsök, hasmenés, baba mozgása stb. Illetve, hogy kinek mennyivel előtte jelentkeztek ezek? Én 37 hetes vagyok, a méhnyak a legutóbb 1000 volt, 35 hetesen voltak elég durva jóslóim, azóta inkább mensi szerű görcsök vannak, baba feje mélyen beilleszkedve, tegnap óta megyeget a hasam, a baba hol alig mozog, hol meg sem áll :D már nagyon várom, hogy elinduljon a buli, úgyhogy szívesen olvasnék tapasztalatokat :)

2022. febr. 15. 12:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

2 hete szültem úgy, hogy friss az emlék. Mielött szültem volna én is kerestem milyen jelek mutatják, hogy nemsokára szülök.

A kiírt dátum elött 2 nappal este 7 körül elmentünk a párommal picit sétálni. Nem sétáltunk sokat viszit néha néha meg kellett állnom mert fájdogált a hasam és a combimba is kisugárzott a fájdalom. De ennek nem adtam semmi jelentöséget. Amikor hazaértünk még mindig fájt a hasam de semmi rendszer nem volt úgy, hogy gondoltam csak jóslók. Végül mégis rendszeres 5 perces fájások lettek, sokkal erösebbek a jóslóknál. 3 körül mentünk be a kórházba 2cm tágan, reggel 10kor meglett a baba.

Könnyü szülést és boldog babázást :)

2022. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!