Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen sikerült lemondanom...

Krisztina27 kérdése:

12 hetesen sikerült lemondanom a cigiről ugye nem lesz baja a babámnak miatta?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
miért lenne? most fog "fellélegezni" szegény
2010. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
első 3 honap a legfontosabb.Ilyenkor alakulnak ki a szervek stb.Késöbb is fontos,hogy ne dohányozz,mert koraszülést és sok gondot okozhat a babának
2010. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem mondom azt hogy akkor most már szivd mert ne,most sem tesz jót,de igy igaz hogy az első 3hónap a mérvadó,akkor fejlődik ki mindene,most már megadtad az esélyt arra,hogy valamilyen felődési rendellenessége legyen.Komolyan mondom.
2010. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Semmi baja sem lesz. Az első 6 hétben a minden vagy semmi elve működik (vagy vetélés, vagy tökéletes baba). Azt olvastam, hogy aki leteszi a 20. hétig, annak a babája hasonló esélyekkel indul, mint a nem dohányzók babái. Nekem is így sikerült leszokni, és egészséges a kislányom.
2010. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Azért nem semmi...én nem lennék nyugodt, már bocs, de én elítélem azokat, akik tudják, hogy terhesek és cigiznek...

Most alakul ki a babád mindene, 12. hétre mindene kész, onnantól érik, nő...

Bízz benne, hogy nem lesz baja, de azért gondolom, nem kell mondani, mekkora felelőtlenség.


Lehet most leszólni, beszólni nekem, de aki kismama, talán szintén frászt kap az ilyen dolgoktól.



15 hetes im

2010. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
utcsó vagyok, jav.: im=km
2010. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

"Az első 6 hétben a minden vagy semmi elve működik (vagy vetélés, vagy tökéletes baba)"


Egy ugye vicc, kedves válaszoló.

Nem hallottál még lepény problémáról, koraszülésről, nyitott gerincről, agyhiányról és még sorolhatnám a számtalan fejlődési rendellenességet. Ezek legtöbbje a 20. hét környékén derül ki.


Nyugodtan nyugtassátok magatokat bagós anyukák és imádkozzatok a Jóistenhez!!!

2010. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Utcsó előtti vagyok!

Utcsó, nekem is hasonló radikális véleményem van, csak ha úgy leírom, ahogy gondolom, én leszek a sz..r!

...még ha csak a 6-12. hét között nézzük, akor is, gondolkozzatok már, aki gyereket vállal, ennyire ne legyen tájékozatlan!

MINDEN SZERVE ekkor alakul ki, az első trimeszterben!

2010. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
na, megint, bocsi, akor=akkor :S
2010. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Imádkozz a Jó Istenhez hogy ne legyen semmi baja szegény kis picikének!!Azért a felelősség az meg van!!Szégyen és Undorító!!
2010. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!