Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet beszívva vajúdni?...

Lehet beszívva vajúdni? Tényleg vannak kórházak ahol alkalmaznak ilyet?

Figyelt kérdés

2022. febr. 16. 11:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Nemrég láttam egy videót ahol nem emlékezett a nő semmire a szulesbol azt hitte végig aludta az egészet,a szer miatt
2022. febr. 16. 11:58
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Hogyne a kórházakban kokaint meg heroint adnak, hogy beszívva szülhess. És a kórházaknak vannak kifejezetten erre a célra fizetett drogcsempészei, akik ilyen szereket biztosítanak. Remélem érzed az iróniát.

Fájdalomcsillapítót tudnak adni, amitől bódult állapotba kerülhetsz, de általában a szüléseknél a fájdalomcsillapítás nem minden esetben működik.

2022. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár sose drogoztam, egész jó lett volna 🤣

De az a nyamvadt gáz még véletlenül se úgy működik, mint szeretnéd.

Beszívás alatt kb. olyan, mint spiccesen, szédülsz és kicsit könnyebb, de pont addig tart, amíg ki nem fújod, szóval nem nagy segítség.

Az EDA pedig nem bódít (és nálam nem hatott egyáltalán).

2022. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most nemrég láttam egy videót hogy van ilyen ha nem is Magyarországon akkor máshol
2022. febr. 16. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gázt szívtam. Olyan erzés mintha totál tacsra vágtam volna magam. Fél ájult állapot - lehet erre gondolsz?
2022. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a gázra gondolsz....

Szoktak gázt szivatni, ami ellazitja a kismamát de azért az nem ugyanaz amire te gondolsz...

2022. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
gáznak szivása amire gondolsz, az hasonlo a droghoz
2022. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!